Dětské nemoci | 7.nemoc nebo kopřivka?
Hezký den, jsem tu nová a potřebovala bych radu zkušenějších maminek :) Syn (1,5r) se mi ve čtvrtek večer lehce osypal, během pátku se to rapidně zhoršilo. Naše dr. má dovču, takže jsme vyrazili na pohotovost, kde jsme se ale nic moc nedozvěděli. Ve zprávě zní, že to může být kopřivka, 7.nemoc, ale jsou zmíněné i neštovice (za mne blbost). Prosím o radu zkušenějších, co si myslíte? Pupínky jsou lehce vystouplé, začínají se slejavat. Nejvíce na stehnech, plosky nohou, rukou. Něco málo i na břiše a kolem loktů. Jinak nic. V případě, že by to šlo o kopřivku, tak bych ho ráda vzala ven, ať nejsme doma zavření zbytečně. Děkuji vám :)) Přikládam aktuální fotky :)
- Autor: krajnice199
- Vloženo: 26.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána