Testování a těhotenský test | Těhotenství ano?
Ahoj devcata :kytka: Cyklus mam vetsinou 31-32,ale stane se obcas ze i az 35, ovulace podle bolesti 28.5.,ale jista si fakt nejsem :(ale test negativni, nebo vidite neco? Ja mozna neco malo ale jen protoze chci :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: dekuji vsem :srdce:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 12.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána