Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Těhotenství ano?

Ahoj devcata :kytka: Cyklus mam vetsinou 31-32,ale stane se obcas ze i az 35, ovulace podle bolesti 28.5.,ale jista si fakt nejsem :(ale test negativni, nebo vidite neco? Ja mozna neco malo ale jen protoze chci :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: dekuji vsem :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...