Testování a těhotenský test | Je tento test 100% negativní?
Ahoj holky, mám 12DPO, už tak 5 dnů mě bolí podbřišek jak před menstruací, během dne mi bylo o víkendu blbě a když večer ulehnu do postele, je mi nevolno. Přes den s emi zdá, že jsem trochu víc unavená. Menstruaci jsem měla dostat dnes a nic. Udělala jsem si test večer, nic na něm nebylo, odložila jsem a po cvičení vidím takový barevný kraj. Je to 100% negativní, nebo to dělá běžně…? Je to můj první test v “dospělém životě”, tak nevím :D
- Autor: Emejkal
- Vloženo: 22.07.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána