Alergie a ekzémy | Ekzém ? Dermatitida?
Ahoj holky, dcera (12.mesicu ) Uz měsíc ma tohle na pusince. Začalo to jak jsme přešli na Sunar 3 ze Sunaru 2. Nejdříve to začlo jako takové malé tečky a pak se to rozšířilo do toho co máme teď. Nikde jinde na těle to nemá jen na té pusince. Mám pocit že už jsem vyzkoušela úplně všechno. I když jsem přešla zpátky na sunar dva tak žádné zlepšení tam nebylo proto jsem přešla na beba 3. Doktorka nám poslala kortikoidovou mast kdy jsem ji ji dala 1x max 2x Zlepšení tam bylo asi na dva dny a pak se to opět vrátilo. Samozřejmě jsem vynechala nějaké ovoce atd bez efektu. Máte prosím někdo s tím zkušenost popřípadě nějakou radu co s tím? Nebo nějakou kosmetiku? :,( :,( :,( moc děkuji
- Autor: Market34444
- Vloženo: 07.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána