Testování a těhotenský test | Těhotenství před ms po potratu
Zdravím, popíšu svou situaci. Byla jsem těhotná v 7. tt, následně jsem měla kompletní SP bez revize. Začla jsem krvácet 3.7., 8.7. bylo hcg 1400 a na UZ gestační váček bez embrya, poté jsem 11.7. byla na UZ, kde mi lékař sdělil, že je z dělohy téměř vše pryč. 18.7. bylo kompletně vše pryč a lékařka mi řekla, že mám dominantní pravý folikul. Pár dnů na to jsme měli s přítelem nechráněný styk a pak ještě několikrát. Poslední dny mi bylo divné, že ms ještě nikde, ačkoliv to po potratu bývá nevyzpytatelné, vím, ale přesto jsem si udělala těhotenský test. 1. je včerejší a 2. dnešní. Mohlo by se jednat o nové těhotenství? 8o Děkuji a přeji hezkou neděli, K.
- Autor: Klarusa1999
- Vloženo: 10.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána