Dětské nemoci | Kopřivka nebo ekzém ?
Ahoj, dcera 13.měsíců má na nožkách takové jakoby šupinky, které jsou bíle. Má to jen na nohách zatím. V sobotu mala dobrala ATB měla angínu. Nevíte někdo co by to mohlo být? :nevim:
- Autor: Market34444
- Vloženo: 27.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána