Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Kopřivka nebo ekzém ?

Ahoj, dcera 13.měsíců má na nožkách takové jakoby šupinky, které jsou bíle. Má to jen na nohách zatím. V sobotu mala dobrala ATB měla angínu. Nevíte někdo co by to mohlo být? :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...