Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | 13 DPO - vidíte tam něco?

"@X.mimi":https://www.emimino.cz/profil/xmimi/ teď večer dělaný test Intime, 19-20 DPO Přemýšlím zda ráno volat doktorce a začít se radovat nebo je ještě příliš brzy, dnes už 6-7 den vynechaná ms

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...