Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vidíte ducha nebo jsem jenom paranoidní?

Ahojte, jsem tady nová, tak se přidám do již existující diskuze :) co myslíte? V limitu mi přišlo ze tam nic není, ale teď když jsem si to zpětně otevřela v galerii tak tam přece jen něco málo vidím… po limitu byl silnější … ale stále duch, nechci si nic namlouvat ale říkala jsem si že se zkusím zeptat.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...