Mateřská dovolená | Těhotenství duch
Ahoj holky mam prosbu ukazal se mi test první jemná 2 čárka kdyz jsem si ho dělala včera ráno bylo to o něco silnější na krvi na gyndě jsem byla v pondělí výsledky v pořádku negativní ale testy mi ukazují jemnou čárku myslíte ze to je začátek těhotenství nebo to můžou být hormony mam 10 měsíční holčičku a kojim dekuji za radu :roll:
- Autor: Kristyna Petrikova
- Vloženo: 24.09.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána