Zpět na web

  • načítám...

Mateřská dovolená | Těhotenství duch

Ahoj holky mam prosbu ukazal se mi test první jemná 2 čárka kdyz jsem si ho dělala včera ráno bylo to o něco silnější na krvi na gyndě jsem byla v pondělí výsledky v pořádku negativní ale testy mi ukazují jemnou čárku myslíte ze to je začátek těhotenství nebo to můžou být hormony mam 10 měsíční holčičku a kojim dekuji za radu :roll:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...