Snažení | Embryotransfer 4AA
Holky je tam dušík, nebo už mám halucinace? 6ty den po transferu
- Autor: Klaudie181
- Vloženo: 27.09.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Holky je tam dušík, nebo už mám halucinace? 6ty den po transferu
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána