Testování a těhotenský test | Snažilky 2025
Krásné ráno holky. Dnes jsem 9dpo a na mamatestu se mi ukázalo takto okamžitě po namočení. Druhý test jsem dělala Intime z rosmanna ale špatně udělaný jen v kapičce moči a ten mi nic moc neukázal. Holky prosím Vás dvakrát na to rozklikněte. A děkuji za odpovědi
- Autor: Rbps1621
- Vloženo: 18.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána