Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Problém a loktem

Dobrý den, od včerejška mám problém s loktem, mám na ruce viditelnou bouli, na chire mě poslali do háje že si mám jít na ortopedii, když tomu nepredchazel úraz, že je to určitě z přetížení protoze nám malé dítě, ale všude na ortopedii je to jen na objednání. A čekačka třeba 2 měsíce. Není někdo tady kdo by mohl poradít? Bolí to i v klidu ale největší bolest je pri natažení ruky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...