Zdravotní potíže dospělých | Problém a loktem
Dobrý den, od včerejška mám problém s loktem, mám na ruce viditelnou bouli, na chire mě poslali do háje že si mám jít na ortopedii, když tomu nepredchazel úraz, že je to určitě z přetížení protoze nám malé dítě, ale všude na ortopedii je to jen na objednání. A čekačka třeba 2 měsíce. Není někdo tady kdo by mohl poradít? Bolí to i v klidu ale největší bolest je pri natažení ruky
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 20.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána