Zdravotní potíže dospělých | Zánět žil, co s tím
Ahoj, Dobry den. Jdu k vám s prosbou… Dnes v práci se mi udělala na křečové žíle boule a a docela to bolí, postupně se to zvětšuje. Jsem si na 100% jistá ze jsem se nebouchla. Mam strach aby to nebyl zánět. Máte s tím zkušenosti.? Předem děkuji za nějake rady. “Do nemocnice se mi s tím zatím moc nechce, jsem na Islandu a vše tu léčí vazelínou :D ”
- Autor: Tery917
- Vloženo: 21.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána