Těhotenství | Pozitivní test a termín porodu červenec 2026
Ahojky, jak Vám je holky? Mne pobolívají prsa, podbřišek a občas únava. Jinak je mi fajn :) Dnes 17 dpo. Na podporuju těhu mam napsaný od dr. Gynprodyl. Jsem 4+5
- Autor: Rigal
- Vloženo: 26.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána