Zaměstnání | Účetnictví a daně
Hezký podvečer. Mohl by mi někdo poradit jak vysvětlit a podle čeho se určuje MD a D? Úkol není můj, ale je to zadání ze školy a dotyčný nechápe, jak začít a já bohužel poradit neumím. První foto je zadání úkolu, druhé pak zápisky ze školy. Nějaké jednoduché vysvětlení?
- Autor: Salorka
- Vloženo: 26.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána