Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Možné/nemožné těhotenství.

Dobre ráno, 13 den od sexu,13 den o posledního dne ovulace(podle aplikace) ms má dorazit zítra. Po 19 hodinách jsem užila Escapelle (tabletku po).Většinou přijde ms s předstihem. Bolim me prsa na dotek(vždy před ms) Těhotenství v tuto chvíli není to, co bych si z celého srdce přála. Je možné, že je test ještě falešně negativní? mamatest (citlivost 10)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...