Alergie a ekzémy | Něco cosi na těle
Ahoj všem, Mám se dynama vyrážku nebo jak to nazvat.Dnes je to pět dní kdy to začalo a už jsem zoufalá... V pondělí jsme byly na kožním (svrab vyloučeny).Doktor nám dal krém ale tak nějak absolutně nepomáhá... Přikládám fotečky a prosím nevíte co by to mohlo být?:pray: Často je to když si nandame oblečení a nejvíc snad v posteli... Malý dneska už zoufale plakal dala jsem mu fenistil a bylo to lepší... Nejdřív cítíte takový jako když vás něco píchne pak to vypadá jako flek od komara a pak se to změní na menší pupínky... Moc všem děkuji
- Autor: MarkyMatousovic
- Vloženo: 12.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána