Snažení | Snažení 2025
"@Abi2025":https://www.emimino.cz/profil/abi2025/ Ahoooj, to vis, ze jsem nevydržela. Myslim, ze dnes nic extra. Dusuci, ale žádný průlom teda :roll: Teplota stejná jako vcera, ale také jsem mela na noc Paralen. Krom pobolivani břicha mi nic extra není. Co Ty? Uz se ta ms trochu uklidnila?
- Autor: Rwk
- Vloženo: 16.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána