Testování a těhotenský test | Foto: Těhotenský test - co myslíte
Zdravím, mám několik dní stejně silné testy, včera na utz jen dutinka, 4+6tt, mám to brát jako biochemické? :,(
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 23.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána