Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?

My byli minuly vikend na zamku Hrubá skála. Tam strasny obed-hrozna svickova co mel muz a mala (strasne v tom bylo tymianu, fakt ble), ja mela hovezi na vine se stouchackama (omacka strasne hořká a sladka zaroven :poblion: ). Velke zklamani. Doma pak dalsi dny byly zapecene testoviny s uzenym ze zeber. Zelnacka s tim samym uzenym. Muz udelal taky hovezi na vine a kořenové zelenine, vyborne. Dalsi den delal domaci gulasovku. V patek rizky z veproveho valecku, brambory a tatarka. A vcera jsme byli v Harrachove na prijezdu Krakonoše z hor. Krasne to meli. Dcera nadsena. Tam jsme si dali obed v restauraci u Davida. Dcera tradicne svickovou (konecne vybornou :D ) a ja s muzem marinovanou krkovici s pecenyma bramborama a cesnekovym dipem. Pak jsme so dorazili vedle v pekarstvi u Vokřínků. Krásny den to byl. Dnes bude doma sumeček, bramborova kaše a okurkovy salat.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...