Zpět na web

  • načítám...

Alergie a ekzémy | Co s tím? Jsem bezradná

Ahojky, Od prosince mam taková zarudla místa v podpaží, tříslech, nad pánevními kostmi. Koritkody na to zabrali, ale už se to asi potřetí vrátilo a já nevím, co s tím. Mažu na to dva týdny Imazol, ale nějaké viditelné zlepšení nevidím, možná trochu, ale ne... Nevíte, co by to mohlo být? Jakmile to půjdu, zajdu na kožní Anonym prosím

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...