Alergie a ekzémy | Co s tím? Jsem bezradná
Ahojky, Od prosince mam taková zarudla místa v podpaží, tříslech, nad pánevními kostmi. Koritkody na to zabrali, ale už se to asi potřetí vrátilo a já nevím, co s tím. Mažu na to dva týdny Imazol, ale nějaké viditelné zlepšení nevidím, možná trochu, ale ne... Nevíte, co by to mohlo být? Jakmile to půjdu, zajdu na kožní Anonym prosím
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.03.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána