Snažení | Vzestup bazální teploty 6 DPO. Je to normální?
Tak bazalni teplota se drzi na 37 a mam celkem silnou carku na ovu testech 3 dny po sobe a tt negativni
- Autor: Monousek8
- Vloženo: 11.04.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána