Těhotenství | Pupeční šňůra nebo bimbas? :D
Zdravím, včera jsem byla na gyndě a dělali mi ultrazvuk asi 40 vteřin. Jsem 14+2 a byla jsem tam s jinými obtíži, tak jen zkontrolovali. Každopádně mi ale paní doktorka řekla, že je tam kluk jak buk a vytiskla tuto fotku. :D Mě se to ale mezi těma nohama zdá strašně velké a překvapilo mě, že by to v ukončeném 14. týdnu bylo takhle jednohnačné. :D :D Není možné, že to je pupeční šňůra? Přemýšlím proto, že to vyšetření trvalo fakt strašně krátce, bylo jen z jednoho uhlu a tak. :D Za kluka bychom byli samozřejmě moc rádi, ale jen mě to zajímá. Spletli se u někoho z vás takto? Nebo měli jste někdo taky takhle "obdařené" mimino? :D :D Je mi to fakt jedno, jestli to bude kluk nebo holka, ale člověk když s tím začne počítat, když to doktor tak řekne, tak je pak blbé, když se to mění. Navíc nevěřím, že se udržíme a nekecneme to příbuzným. :D
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 14.04.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ono se to zdá velké, ale po porodu zjistíš, že to má normálně velké… spíš tě zaráží jak velké mívají kluci po narození varlata
![]()
Jinak přikládám naší fotku jasného kluka před 11 lety. Myslím, že se paní doktorka nespletla ![]()
- načítám...
- Zmínit