Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Pupeční šňůra nebo bimbas? :D

Zdravím, včera jsem byla na gyndě a dělali mi ultrazvuk asi 40 vteřin. Jsem 14+2 a byla jsem tam s jinými obtíži, tak jen zkontrolovali. Každopádně mi ale paní doktorka řekla, že je tam kluk jak buk a vytiskla tuto fotku. :D Mě se to ale mezi těma nohama zdá strašně velké a překvapilo mě, že by to v ukončeném 14. týdnu bylo takhle jednohnačné. :D :D Není možné, že to je pupeční šňůra? Přemýšlím proto, že to vyšetření trvalo fakt strašně krátce, bylo jen z jednoho uhlu a tak. :D Za kluka bychom byli samozřejmě moc rádi, ale jen mě to zajímá. Spletli se u někoho z vás takto? Nebo měli jste někdo taky takhle "obdařené" mimino? :D :D Je mi to fakt jedno, jestli to bude kluk nebo holka, ale člověk když s tím začne počítat, když to doktor tak řekne, tak je pak blbé, když se to mění. Navíc nevěřím, že se udržíme a nekecneme to příbuzným. :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
57
14.4.26 15:35

Ono se to zdá velké, ale po porodu zjistíš, že to má normálně velké… spíš tě zaráží jak velké mívají kluci po narození varlata :oops: :D

Jinak přikládám naší fotku jasného kluka před 11 lety. Myslím, že se paní doktorka nespletla :palec:

  • načítám...
  • Zmínit