Alergie a ekzémy | Ekzém ? Reakce ?
Ahojky, mám dotaz. Dcera 22.4 dostala asi reakci na sanytol ( nejspíš se potřela vodou s kyblíku kde sanytol byl ). Od te doby má na hrudníku a po natření kortikoidovou mastí i na zádech takove pupínky a sem tam ručičky a nožky také pupínky, které jsou suché někdy se dělají i takové červené místa. Mam pocit ze jsem vyzkoušela uz vše. Změnila jsem prací prášek, nedávám aviváž, n noc dávám fensitil a i tak se nad ránem vzbudi a škrábe se. Mažeme i exomega na noc. Samozřejmě v pondělí budu volat na kožní, ale tak mě napadlo jestli nemáte někdo zkušenost? Moc děkuji :srdce:
- Autor: Market34444
- Vloženo: 10.05.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána