P6150010.JPG
nějaké ty ubrousky :) aviril a pytiol na prdýlku na opruzeninky. Plenky do porodnice jsem zvolila od Huggies ale jinak budu používat Pampers, jen nevím jestli Sleepky nabo Aktivbaby, ale ty jsem v menším balení než po sto kusech zatím nenašla. Odskoušim j
- Autor: kotrbovic
- Vloženo: 15.06.12