Zpět na web

  • načítám...

CIMG0417.JPG

Nová kombinézka

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6327
18.9.12 11:53

Jé ta je krásná, mohu se zeptat kde se sežene?

  • načítám...
  • Zmínit
5453
18.9.12 12:28

@Zlobísek:)) Ahoj, v C&A za necelé 500,– já ji mám s poukázkou z DM za 250,–

  • načítám...
  • Zmínit