Odpolední procházka v babím létě.JPG
Krásné babí léto nás vyhnalo s mamčou ven a ta noha!!!..no prostě jsem si to fakt užila :-D
- Autor: moky
- Vloženo: 10.09.12
Krásné babí léto nás vyhnalo s mamčou ven a ta noha!!!..no prostě jsem si to fakt užila :-D