sovičková
- Autor: adalim75
- Vloženo: 18.10.12
Velikost písma:
9.1.13 12:53
Na „začátečníka“ jak píšeš parádní výkon!!
![]()
Příspěvek upraven 09.01.13 v 12:53
- načítám...
- Zmínit
9.1.13 19:20
Díky, berussskkko, album jsem zakládala jako začátečník, ted už se považuji za mírně pokročilou, už háčkuju rok ![]()
a stále mě to baví ![]()
- načítám...
- Zmínit