Zpět na web

  • načítám...

sovičková

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6374
9.1.13 11:37
:palec:
  • načítám...
  • Zmínit
207
9.1.13 12:53

Na „začátečníka“ jak píšeš parádní výkon!! :potlesk: :palec:

Příspěvek upraven 09.01.13 v 12:53

  • načítám...
  • Zmínit
6158
9.1.13 19:20

Díky, berussskkko, album jsem zakládala jako začátečník, ted už se považuji za mírně pokročilou, už háčkuju rok :lol:
a stále mě to baví :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit