18.10.2012
trocha jsme si dneska hráli...když jsem dodělávala polévku, malej usnul a bylo pěkné světlo, tak jsem si vzala foťák a cvakala si :-)
- Autor: Adriapia
- Vloženo: 18.10.12
Velikost písma:
trocha jsme si dneska hráli...když jsem dodělávala polévku, malej usnul a bylo pěkné světlo, tak jsem si vzala foťák a cvakala si :-)