Zpět na web

  • načítám...

Pletená ušanka beruška

Pro Emičku.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2549
25.10.12 18:50

Moc krasna, rada bych se zeptala na cenu?

  • načítám...
  • Zmínit
540
25.10.12 19:07

Děkuji za pochvalu na čepičku a právě jsem Vám poslala SZ. :)

  • načítám...
  • Zmínit