Nevěra přítelkyně, zvládli byste to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 18:12
-nevěra

Dobrý den mám přítelkyni jsme spolu rok naše problemi vznikli tak že na začátku vztahu přítelkyně si psala že svim ex jak se jí ten sex líbíl dřív atd. A pak spala z jedním chlapem ale to sme nebyli spolu a půl roku ji vozíl do práce když jsem se jí ptal jestli sním spala tak říkala ne a musel jsem to zní pacit tak mesic pak mi přiznala že sním dřív spala a bylo mu 30 a mě je 20 a takoví skušenosti nemám a měl o hodně věcí penis než já má tak 20 a já mám 14. Tak mi to furt běhá hlavou když ji vozíl ten půl rok do práce jestli sním spala. Zvládli by stě to. Prostě mě zajímá co si o tom myslite

Reakce:
Ou
Kelišová 7405 příspěvků 02.05.19 18:17

Problém je v tvé hlavě - jseš si sám sebou nejsitý a nevěříš, že stojíš za to, aby s tebou byla, protože chce.

Tak děláš to nejhorší co můžeš - namísto toho aby ses naučil věřit sám sobě, tak žárlíš a odháníš ji od sebe.

Zkus projít tuhle knížku a trošku si to srovnat v hlavě. Žárlení a kontrola vážně nevede k spokojenosti a ne, neznamená to lásku. Znamená to jen žárlivost.
 https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/#…

Mičule
Kelišová 5790 příspěvků 02.05.19 18:24

8o nerozumím jazyku tvého kmene :roll:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 02.05.19 18:31

To se nedá číst, jestli ten chlap uměl psát, tak by to byl větší důvod proč si s ním začít, než velikost výbavy :mrgreen:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 77815 příspěvků 02.05.19 18:36
@Ou píše:
Problém je v tvé hlavě - jseš si sám sebou nejsitý a nevěříš, že stojíš za to, aby s tebou byla, protože chce.

Tak děláš to nejhorší co můžeš - namísto toho aby ses naučil věřit sám sobě, tak žárlíš a odháníš ji od sebe.

Zkus projít tuhle knížku a trošku si to srovnat v hlavě. Žárlení a kontrola vážně nevede k spokojenosti a ne, neznamená to lásku. Znamená to jen žárlivost.
https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/#…

Raději bych mu doporučila učebnici českého jazyka.

Mičule
Kelišová 5790 příspěvků 02.05.19 18:56
@Anna766 píše:
Raději bych mu doporučila učebnici českého jazyka.
:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :palec:
MayaLevin
Povídálka 33 příspěvků 02.05.19 19:02

Možná je pán cizinec? Ukrajinec :think:

yarenka777
Kecalka 231 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 19:05
@Kriss Tina píše:
To se nedá číst, jestli ten chlap uměl psát, tak by to byl větší důvod proč si s ním začít, než velikost výbavy :mrgreen:
Číst se to opravdu nedá. Pokud se chová stejně jaký má pravopis, tak se není čemu divit. Rada: místo žárlení se nauč gramatiku rodného jazyka.
toma0105
Kecalka 291 příspěvků 02.05.19 19:07

Po přečtení mám pocit, že tady to není o délce penisu. Prosím Tě, co jsi měl z češtiny? :think: :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 02.05.19 19:26
@Anonymní píše:
Dobrý den mám přítelkyni jsme spolu rok naše problemi vznikli tak že na začátku vztahu přítelkyně si psala že svim ex jak se jí ten sex líbíl dřív atd. A pak spala z jedním chlapem ale to sme nebyli spolu a půl roku ji vozíl do práce když jsem se jí ptal jestli sním spala tak říkala ne a musel jsem to zní pacit tak mesic pak mi přiznala že sním dřív spala a bylo mu 30 a mě je 20 a takoví skušenosti nemám a měl o hodně věcí penis než já má tak 20 a já mám 14. Tak mi to furt běhá hlavou když ji vozíl ten půl rok do práce jestli sním spala. Zvládli by stě to. Prostě mě zajímá co si o tom myslite

Je ti dvacet. Fakt se musíš zahazovat s holkou, co ti neumí být věrná? Ve volném čase můžeš zalistovat učebnicí češtiny, to se vážně nedá číst.

Váš příspěvek
Reklama