Reklama

" Nevím "

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 17:40
" Nevím "

Taky jste tak alergičtí na odpověď „nevim“…dneska mi tak manžel odpověděl asi 10× už sem myslela že ho něčím praštím…např.(v ko­lik pujdem tam a tam „nevim“ kolik chceš těch rohliku „nevim“ )a tak je to celý den jako ja se asi půjdu zeptat souseda ne, když žiju snim a mu budu delat ty rohlíky…celý den litam s hadrou snažím se to tu zkulturnit po 3 dnech které jsme prozvraceli cela rodina a on neni schopen mi ani odpovědět vrrrr, tak a je mi líp, nechce si taky nekdo postěžovat ať je mu líp? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 23.12.16 17:42

Nejsem, ja taky celkem casto nevim pouzivam :D a rohliky at si nachysta sam kdyz nevi ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 23.12.16 17:46
@Annapavelkovaml píše:
Taky jste tak alergičtí na odpověď „nevim“…dneska mi tak manžel odpověděl asi 10× už sem myslela že ho něčím praštím…např.(v ko­lik pujdem tam a tam „nevim“ kolik chceš těch rohliku „nevim“ )a tak je to celý den jako ja se asi půjdu zeptat souseda ne, když žiju snim a mu budu delat ty rohlíky…celý den litam s hadrou snažím se to tu zkulturnit po 3 dnech které jsme prozvraceli cela rodina a on neni schopen mi ani odpovědět vrrrr, tak a je mi líp, nechce si taky nekdo postěžovat ať je mu líp? :lol:

Ten chlap má naopak pud sebezáchovy. Vypouští z hlavy nepodstatné věci, což je třeba právě počet rohlíků. Ty přestaň s hadrem lítat a nervovat se, dej si panáčka a klid. I kdyby byl na poličce na Štědrý den prach a koberec nevyluxovaný, svět se nezboří. Vánoční šílenství a pnutí nervů žen i zde na webu dosahuje vrcholu. Ženské neblbněte, nebičujte se a zklidněte, vždyť vůbec o nic nejde.

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 23.12.16 17:49

Jojojo jak u nas doma :) Kde je tohle, kdo to tam dal… :zed: a taky me to vytaci

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 23.12.16 17:50

@Burj Chalifa Pravdu díš. U nás po pečení taky není úplně jak ze škatulky. Přijatelně ano. Takže kašlu na úklid a pojedem ještě dopoledne s dětmi na lyže, sáně a boby! Dnes jsme byli taky, doporučuju všem! :hug:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 17:54

@Burj Chalifa to ja neresim my mame campylobacter cela rodina tak sem to tu musela vydensifilovat, jinal bych se na to taky vybodla nejspíš…

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 17:56

@Burj Chalifa no sice chápu myšlenku, ale jako jak se mam dozvědět jestli jich mám namazat 2 nebo 4? :nevim:

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 23.12.16 17:57

@Annapavelkovaml tak to je dobře, že se ti ulevilo a jak píšou holky - dej si pohov a rozjímej, ono se to nepoprdí a věřím, že máte doma běžný provozní nepořádek…jestli se bojíš, že nepřijde Ježíšek, tak buď v klidu - určitě přijde ;)

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 23.12.16 17:58
@Annapavelkovaml píše:
Taky jste tak alergičtí na odpověď „nevim“…dneska mi tak manžel odpověděl asi 10× už sem myslela že ho něčím praštím…např.(v ko­lik pujdem tam a tam „nevim“ kolik chceš těch rohliku „nevim“ )a tak je to celý den jako ja se asi půjdu zeptat souseda ne, když žiju snim a mu budu delat ty rohlíky…celý den litam s hadrou snažím se to tu zkulturnit po 3 dnech které jsme prozvraceli cela rodina a on neni schopen mi ani odpovědět vrrrr, tak a je mi líp, nechce si taky nekdo postěžovat ať je mu líp? :lol:

Tohle mi prijde jako takova typicka predehra k vytvoreni specialni vanocni „atmosfery“, ktera konci hadku tesne pred podavanim vecere, urputnym mlcenim pri jeji konzumaci a neuprimnou radosti u darku, kdy se kazdy zere tou svoji krivdickou.
Musis vypoustet paru kvuli rohlikum? Tak uber plyn, on hlady neumre, ale Vanoce by vam chcipnout mohli.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 17:59

@Malaga jak sem psala o normální nejde musela sem to tu vydensifikovat kvůli campylobactera…

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:01

Prosím přečtěte si proč sem musela uklizet, stalo to tu minimálně 3 dny takže hromada nádobí, zachod i koupelna po výbuchu, muselo to pryč, vysate ještě ani není to udělám zitra na to kašlu…

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 23.12.16 18:02

Není nevím jako nevím. Vadí mi takovéto vyhýbavé nevím, ale jsou situace, kdy sama vidím, že ten člověk opravdu neví a mám to tak i sama

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 23.12.16 18:02
@Annapavelkovaml píše:
@Malaga jak sem psala o normální nejde musela sem to tu vydensifikovat kvůli campylobactera…

ale už máš hotovo ne?…protože jsi šikovná ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 23.12.16 18:05
@Annapavelkovaml píše:
@Burj Chalifa no sice chápu myšlenku, ale jako jak se mam dozvědět jestli jich mám namazat 2 nebo 4? :nevim:

a není to jedno? :think:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 18:05

@Kotatko03 o to jde to je přesně to vyhýbavé nevím jako "dej mi pokoj sem strašně unavený "jako ja bych seděla celý den na zadku :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama