Reklama

Nejbláznivější věc, kterou jste kdy udělali? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.12.16 08:53
Nejbláznivější věc, kterou jste kdy udělali? :)

Ahoj, tak při pondělku zakládám téma pro pobavení. Název tématu je asi jasný. Jaká je nejbláznivější věc, kterou jste kdy udělali? :)
Ráda bych přispěla něco hned v úvodu, ale kromě nesmyslných útěků ze školy nebo z domu mě asi zatím nic nenapadá :lol: Ale je dost pravděpodobné, že si po přečtení některých příspěvků na některé bláznivé nápady vzpomenu :mrgreen: Těším se na Vaše příspěvky :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 12.12.16 09:01

@juliettee ne nejblaznivejsi věc, kterou jsem udělala byla ta, kdyz jsem si budoucího manžela pritahla domu asi po měsíci chození… A vyplatilo se, teda zatim :mrgreen: Pak kdyz jsem se po škole zbalila a s batohem na zádech jsem vyjela cestovat. To bylo supr, strašně ráda vzpominam. A pak kdyz jsem se tajne vdala.. No a pak v neposlední řadě, kdyz jsem porodila ctvrte dítě. To si lidi tukaji občas na hlavičku a pak na me ziraji, kdyz povidam, ze chci ještě jedno. Minimalne :mrgreen:

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 12.12.16 09:04

@juliettee jo a ještě jsem si pro prohre v sazce oholila jedno oboci :mrgreen:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.12.16 09:05
@mamina1982 píše:
@juliettee jo a ještě jsem si pro prohre v sazce oholila jedno oboci :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak do toho bych nikdy nešla! :potlesk: Jinak se mi líbí to jak jsi cestovala a tajná svatba je taky super! :palec:

svycarka
Echt Kelišová 7526 příspěvků 12.12.16 09:06

… souhlasila s chlapem, ze si poridime druhe ditko :jazyk: :mrgreen:

madlicka
Kelišová 7000 příspěvků 12.12.16 09:13

Sama stopem do Rumunska nebo z Ruska domů. nevím, zda zde už bláznivost nehraničí se sníženou rozpoznávací schopností.

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 12.12.16 09:14

@juliettee no byla to komedie s tím obocim :mrgreen: Vypadala moc krasne, proste kocka :lol: Ta tajná svatba byt musela. My chtěli malinkatou a nasi rodiče velikanskou. Takže mezitím co oni plánovali, tak jsme se vzali. Dlouho to rozdychavali obě strany… No a cestování miluju a zrovna nebyl nikdo, kdo by se uvolnil, tak jsem jela sama a paráda, i kdyz jsem se v některých situacich teda moc necitila ;)

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 12.12.16 09:15

@madlicka :potlesk:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.12.16 09:17
@madlicka píše:
Sama stopem do Rumunska nebo z Ruska domů. nevím, zda zde už bláznivost nehraničí se sníženou rozpoznávací schopností.

a proběhlo všechno v pohodě? Já bych měla strach :lol:

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 12.12.16 09:18

Podle mojí maminky byly největší blázniviny - cesta na kole do Istanbulu, předloňský výlet na východní Ukrajinu a výstup na Mont Blanc :mrgreen: podle mě bylo nejbláznivější to první.

Ne první, ale třetí :mrgreen: navíc jsem tam byla s manželem, takže fakt zkouška vztahu, říkal, že právě tam se rozhodl, že si mě vezme :srdce:

Příspěvek upraven 12.12.16 v 09:19

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.12.16 09:19
@radkka píše:
Podle mojí maminky byly největší blázniviny - cesta na kole do Istanbulu, předloňský výlet na východní Ukrajinu a výstup na Mont Blanc :mrgreen: podle mě bylo nejbláznivější to první.

Obdivuju :potlesk: Měla bych něco takového taky vyzkoušet :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 12.12.16 09:34

Že jsem ve svém věku řekla chlapovi „ano“ na otázku, co kdybychom zkusili dítě. (Přiznávám se, myslela jsem si, že to nepůjde. Byli jsme dohodnutí jen přirozeně. Říkala jsem si fajn, nemusíme řešit antikoncepci, ale v našem věku…ty procenta… jsem v poho…). :lol: No a měsíc po tomhle rozhodnutí jsem vypadala na záchodě asi takhle 8o, když se ukázalo, že mě na první dobrou zbouchnul jak puberťačku.

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 12.12.16 09:38
@juliettee píše:
Obdivuju :potlesk: Měla bych něco takového taky vyzkoušet :mrgreen:

Ještě jsem byla v Indii ve zrovna ne úplně milou dobu, co se počasí týká, ale my jsme holt takoví, nás to baví :mrgreen: Ale ten Mont Blanc bych doporučila, tam člověk o sobě zjistí zajímavé věci.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16922 příspěvků 12.12.16 09:41

@radkka je to hodne narocny? Da se to vubec vystoupat bez nejaky pripravy? To asi ne, co?

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 12.12.16 09:44

@juliettee Ty teda řádíš, takhle po ránu :-)

Neumím asi jmenovat jednu nejbláznivější věc, bláznivých věcí děám v životě docela dost a určitě si ani všechny nevybavím.

V posledním období byl asi nejbláznivější životní krok vstup do diskuzí na emiminu.

V mládí asi velká cesta po Evropě. Tam jeden bláznivý den střídal druhý, humor střídalo nebezpečí a dodnes se divým, že jsem se vrátil živý.

Super bláznivé také byly mé výpravy za fotbalem, nejdelší měla přes 2000 km.

Možná nejvíc bláznvé ale bylo, když jsem měl vlastní punkovou kapelu (celí dva lidé :-)) a byl autorem i interpretem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama