Reklama

Normální ženské sem, superženy ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.12.16 12:32
normalni zensky sem, superzeny ven

Ahojky zensky, tak tady tak procitam a čtu a poslední dobou mam pocit, ze se rady točí jen zenskyma, který nemaji ani trochu soucitu. Ted jsem četla a denicek a tam nazvali zakladatelku BEHNOU! A pak moje osobní zkušenost. Jednou jsem zakladala téma jen tak pro odlehceni o tom jak mi manžel přišel v náladě domu. Normálně si sel lehnout do našeho manželského lože, ve své posteli spalo mimco. A to bylo snad z každé strany jak to, ze ho pouštím k miminu do ložnice, kdyz ma navato apod. Až jsem se tomu musela smát. Jsem normální ženská, delam chyby ve výchově a vím to, snazim se je nedělat nebo se jich vyvarovat. Ne vždy to jde. Doma mam uklizeno, navareno… Občas stavkuju a nevarim. Dětem udelam vajíčka a nazdar bazar. No tohle neni casto, ale když toho tady mam dost, tak proste na den dva vypnu a je mi hej. Jo a taky jsem řekla dceri, ze je blbka… Já vím, dětem se takový věci nerikaji, ale v tu chvilku proste byla udělala blbost po sto padesaty a tak jsem to proste řekla. Někdy deti placnu a manželovi řeknu, ze je idiot, kdyz me nastve. A když nechci sex, tak proste není… Nejsem totiž stroj a nestydím se za to. Je tady taky nějaká, která není ideální?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:40

Já myslím že normální ženská neřeší to, že někdo někde někoho nazval běhnou… pokud tě tak hrozně zajímá co si o tobě myslí ostatní tak je chyba u tebe, vykašli se na to..

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 15.12.16 12:42

Tak já se klidně přihlásím :mrgreen:. Já jsem cholerik a generál, můj muž to se mnou umí, proto jsem si ho vzala :lol:, mám 3 syny, takže žiju ve světě pro mě místy nepochopitelným, ale s těma to umím zase já, vím jak na ně. Navařeno, uklizeno mám taky. Dokonce i něco napečeno, dárky zabalený. Vzhledem k tomu, že první dva synové už jsou dospělí, tudíž vyrůstali v jiné době, plácnutí bylo normální a pro mě je normální i dnes.Se sexem to mám stejně, naštěstí manžel je v pohodě a nezkouší nic, když nemám náladu :lol:.Hrozně ráda si čtu, když se mi nic nechce, tak si prostě čtu a nic nedělám. A co si o mně myslí ostatní mě nezajímá, to prostě neřeším. Já zase nesoudím ostatní, protože prostě do jiné rodiny, vztahu atd. nikdy nevidíš úplně. Jo a žádnou ideální fakt neznám :think:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 12:44

To je většina, ale na internetu to málokdo přizná. To by dostal sodu!

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.12.16 12:44

@Doe_Jane me je jedno co si kdo o me mysli :mrgreen: To bys me musela znát, abys věděla o čem mluvím. Jen mi prijde hnusný jak tady nadavaji holce co se vlastně jen chtěla vypsat třeba…tohle je tema pro odlehceni, ne o kritizovani někoho či něčeho… Proste jen tak. Protože v chybyma se člověk učí ne? :mavam:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.12.16 12:45

Hele, bud rada, ze jsi normalni. Byt superzenou je strasne narocne, ver mi, mluvim z vlastni zkusenosti :jazyk:.

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 12:46

Cau prosimtě jasně, žádnej stres žijem jen jednou a taky se samozřejmě snažim ale nejsem anděl ani matka Tereza… dítě beru jako fajn společníka a fajn zkušenost ale že by to pro mě byl smysl života to asi ne…a navic teda si myslím že zrovna míchaný vajička jsou super zdravej pokrm plnej bílkovin a vitamínu.. určitě lepší než řízek.

xiaxxx
Kelišová 6023 příspěvků 15.12.16 12:49
@vonajebohyne píše:
Hele, bud rada, ze jsi normalni. Byt superzenou je strasne narocne, ver mi, mluvim z vlastni zkusenosti :jazyk:.

Ano ano, nás dokonalých je málo ;). A vůbec to nemáme lehké viď.

medunka23
Kelišová 6775 příspěvků 15.12.16 12:51
@vonajebohyne píše:
Hele, bud rada, ze jsi normalni. Byt superzenou je strasne narocne, ver mi, mluvim z vlastni zkusenosti :jazyk:.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.12.16 12:52
@xiaxxx píše:
Ano ano, nás dokonalých je málo ;). A vůbec to nemáme lehké viď.

No praaaaave, je to hokna byt supermatka, supermilenka, supermanzelka a super ve vsech oblastech.
Navic konkurence prakticky neexistuje, takze te nema co motivovat ke zlepsovani (i kdyz, priznejme si to, prakticky neni co).

xiaxxx
Kelišová 6023 příspěvků 15.12.16 12:53

@vonajebohyne No právě, co zlepšovat, když jsme tak dokonalé… :palec:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 15.12.16 12:55
@vonajebohyne píše:
:mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 15.12.16 12:55
@xiaxxx píše:
@vonajebohyne No právě, co zlepšovat, když jsme tak dokonalé… :palec:

To jo, ale predevsim si na nas cenim te prirozene skromnosti.
To uz ma dnes malokdo…

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 13:00

Spokojený a vyrovnaný člověk si nepotřebuje něco dokazovat a hladit si na někom žáhu. Tady jsou někdy tak tragické příběhy, ale někomu to nebrání v tom, aby si své nemístné názory nechal pro sebe.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68052 příspěvků 15.12.16 13:03

@mamina1982 tun diskuzi o opilém muži si pamatuju, ta byla dobrá :kytka: :lol: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama