Sex a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 05:08
-Sex vztah

Dobrý den mám problém ve vztahu, z důvěrou moje přítelkyně si na začátku vztahu psala svim ex o sexu, I to ho ex přítele podvedla, vlastně všech y přítele podvedla a co js. Zjistil tak měla všechny na háku nic knim necítila, u mě je to jine furt si mě hlídá atd když sme v baru furt se mou a ty o ex o ty se nezajímala když byl možnon sex tak je podvedla ale prostě je nemilovala jako mě ani na ně nežarlila nic prostě chtěla vykendy beznich ale semnou chce být furt. A neduveruji moc v orgazmu přijde i ze ho má fakt jednou za čas věcnou mi přijde že to předstírá necítím stahi na pochvě ale občas řekne že ji to nejde a řekla mi že ji nejde o sex. Ale spíme spolu třeba třikrát denně a orgazmu má údajně ale já si myslím že to tak není, a pak mám z jejich ex a nachodnich známosti. Nejsmenši penis skoro přej jeden ho měl menčiho než já mám 14 cm. A pak než sme spolu začali žít Vem baráku tak jezdila do práce z chlapem co mu bylo 30 a měl penis tak 23 cm říkala a hodně. A stim právě spala i když má děti a manželku. Ale semnou byla i když jsem nic neměl nebyl jsem úspěšný jako teď. A stim chlape. A prostě plánuje semnou děti atd a všech těch náhodných známosti se zbavila a zablokovala. A pak sme byli v klubu pradubocih a tam byl můj známí jákoze sme se jenom pozdravil a furt do ní jel tak jsem mu řekl že má mě pak jsem schválně odešel a ona mu to vysvětlovala že má mě no pak ji cht dát pusu a ona že vůbec, no ale pak ji přemluvil k te itaske puse jak se dává v rodinách a to udělal tak jednou když jsem to nevydel a pak předemnou to jsem hned dal najevo že semi to nelíbí a přitom to ho chlapa ani neznal menem to je vše prosím vás omluvte moji hroznou gramatiku pocházím z Ukrajiny bydlím tady teprve 3 roky učím se děkuji. Myslí že si ze je furt stejná pobehlice nebo že se změnila

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Merinka11
Kecalka 106 příspěvků 04.05.19 07:04

Byt Tebou, tak si davam pozor. Moc bych nesazela na to, ze by se zmenila. :nevim:

Tableta
Závislačka 4802 příspěvků 04.05.19 07:08

Nestačila ti diskuze na stejný téma včera? Zítra založíš další stejnou?
Jinak ne, nezměnila se. Bude furt stejná. Vůbec bych se s ní nezahazovala. Čím dřív to utneš, tím líp pro tebe.

mrav
Nadpozemská drbna 27802 příspěvků 04.05.19 07:33

Promiň, ale lekce pravopisu by ti vůbec neuškodila. Nedá se to vůbec číst, máš tam hrozné hrubky… :zed: :zed:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 04.05.19 07:41
@mrav píše:
Promiň, ale lekce pravopisu by ti vůbec neuškodila. Nedá se to vůbec číst, máš tam hrozné hrubky… :zed: :zed:

Nahodou, na to ze je Ukrajinec, tak dobry…

Zkousel ses nekdy ucit ukrajinsky?

mrav
Nadpozemská drbna 27802 příspěvků 04.05.19 07:50
@Kralikcek píše:
Nahodou, na to ze je Ukrajinec, tak dobry…Zkousel ses nekdy ucit ukrajinsky?

Znám pár slovíček, je to něco mezi Ruštinou, Slovenštinou a Polštinou. Zakladatelce se omlouvám - nevěděl jsem to. Ale číst se to opravdu nedá. :(

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 04.05.19 07:57
@mrav píše:
Znám pár slovíček, je to něco mezi Ruštinou, Slovenštinou a Polštinou. Zakladatelce se omlouvám - nevěděl jsem to. Ale číst se to opravdu nedá. :(
:mrgreen:

Zakladatel, je to muz :mrgreen:

Neda se to moc cist, ale na to, ze se uci teprv tretim rokem cestinu je to dobry…teda aspon podle me dobry :)

Tableta
Závislačka 4802 příspěvků 04.05.19 08:16

@mrav Tak ono to neni vůbec jistý, že je to Ukrajinec ;) Včera večer tu zakládal stejnou diskuzi a hodně lidí reagovalo stejně, jako ty :jazyk: Až tam někdo nadhodil, že to může být cizinec, možná Ukrajinec. Třeba se toho zakladatel chytil, aby mu tu zas nedali bídu :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7712 příspěvků 04.05.19 08:16
@mrav píše:
Znám pár slovíček, je to něco mezi Ruštinou, Slovenštinou a Polštinou. Zakladatelce se omlouvám - nevěděl jsem to. Ale číst se to opravdu nedá. :(

kámo, ty by jsi potřeboval lekci čtení psaného textu :mrgreen: Nevšimnout si, že je zakladatel z Ukrajiny - to se dá přehlédnout, ale že je to muž… :roll: :mrgreen:

MáškaMarie33
Kecalka 293 příspěvků 04.05.19 08:18

Твоя дівчина не помінялася, залишилася такою якою була, на жаль.

atominnka
Generální žvanilka 22162 příspěvků 04.05.19 08:26
@Anonymní píše:
Dobrý den mám problém ve vztahu, z důvěrou moje přítelkyně si na začátku vztahu psala svim ex o sexu, I to ho ex přítele podvedla, vlastně všech y přítele podvedla a co js. Zjistil tak měla všechny na háku nic knim necítila, u mě je to jine furt si mě hlídá atd když sme v baru furt se mou a ty o ex o ty se nezajímala když byl možnon sex tak je podvedla ale prostě je nemilovala jako mě ani na ně nežarlila nic prostě chtěla vykendy beznich ale semnou chce být furt. A neduveruji moc v orgazmu přijde i ze ho má fakt jednou za čas věcnou mi přijde že to předstírá necítím stahi na pochvě ale občas řekne že ji to nejde a řekla mi že ji nejde o sex. Ale spíme spolu třeba třikrát denně a orgazmu má údajně ale já si myslím že to tak není, a pak mám z jejich ex a nachodnich známosti. Nejsmenši penis skoro přej jeden ho měl menčiho než já mám 14 cm. A pak než sme spolu začali žít Vem baráku tak jezdila do práce z chlapem co mu bylo 30 a měl penis tak 23 cm říkala a hodně. A stim právě spala i když má děti a manželku. Ale semnou byla i když jsem nic neměl nebyl jsem úspěšný jako teď. A stim chlape. A prostě plánuje semnou děti atd a všech těch náhodných známosti se zbavila a zablokovala. A pak sme byli v klubu pradubocih a tam byl můj známí jákoze sme se jenom pozdravil a furt do ní jel tak jsem mu řekl že má mě pak jsem schválně odešel a ona mu to vysvětlovala že má mě no pak ji cht dát pusu a ona že vůbec, no ale pak ji přemluvil k te itaske puse jak se dává v rodinách a to udělal tak jednou když jsem to nevydel a pak předemnou to jsem hned dal najevo že semi to nelíbí a přitom to ho chlapa ani neznal menem to je vše prosím vás omluvte moji hroznou gramatiku pocházím z Ukrajiny bydlím tady teprve 3 roky učím se děkuji. Myslí že si ze je furt stejná pobehlice nebo že se změnila

nezměnila se.

mrav
Nadpozemská drbna 27802 příspěvků 04.05.19 08:50
@MáškaMarie33 píše: Твоя дівчина не помінялася, залишилася такою якою була, на жаль.

A ty jsi ta dívka? :think: :nevim:

MáškaMarie33
Kecalka 293 příspěvků 04.05.19 08:52
@mrav píše:
A ty jsi ta dívka? :think: :nevim:

Ne, proč? :D

mrav
Nadpozemská drbna 27802 příspěvků 04.05.19 09:00
@MáškaMarie33 píše:
Ne, proč? :D
Že jsi taky z Ukrajiny - teda podle psaného projevu. :mavam:
MáškaMarie33