Stydlivé holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 18:39
stydlivé holky

Mám tu otázku na muže, jestli tu nějací jsou..
Co si myslíte o tom, když je holka tichá a stydlivá?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 8207 příspěvků 03.05.19 18:48

Většinou to jde ruku v ruce se zakřiknutá, introvertní, osamělá, tichá, nevyrazna… nějak si neumím představit tichou stydlivku, co je ráda středem pozornosti a má velkou partu kamarádů. nemyslim si o nich nic, je mi to jedno jaký kdo je. vetsinou jsem si s takovyma neměla co říct.

ha, jsem si nevsimla, že to je otazka na muže. to jsi na špatnym webu, tady tech par expertu má do chlapů daleko :lol:

Příspěvek upraven 03.05.19 v 18:53

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 18440 příspěvků 03.05.19 18:51

Že to pak asi dobře rozjede na gangbangu :P

(Ale jinak nechápu smysl a cíl otázky :nevim: )

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 03.05.19 18:51

Záleží na tom muži :D já taky nejsem zrovna ráda středem pozornosti a ukecana, katastrofa to je, když je ten chlap stejnej, to je pak akorát trapné ticho a nuda. Proto mám k sobě chlapa co je úplnej opak a vyhovuje mu, že sem spíš člověk co naslouchá a on může žvanit od rána do večera :mrgreen:

kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 03.05.19 18:59

Ono je stydliva a stydliva…me nevadi byt stredem pozornosti, jsem upovidana, nevadi mi spolecnost muzu, ALE i zenske spolecne sprchy mi delaji problem, pred svym manzelem jen tak nechodim naha. Proste sve telo beru jako tajmno, nic na co by se clovek mel jen tak koukat. A to si nepripadam skareda atd. A muj muz, rajcu je ho to. Bere tu stydlivost jako soucast me. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 19:03

Nejsem muž, ale v mládí jsem byla introvertní, tichá, klidná, stydlivka, která ve společnosti nebyla ráda středem pozornosti. I když jsem byla dle mnohých hezká dlouhovlasá blondýnka, sportovkyně, tak jsem u kluků stejného věku na gymplu nebodovala. Pro mnohé jsem byla vrba, kamarádka, ale většina kluků se otáčela za dračicema. Všichni partneři, které jsem měla se do mě zamilovala později, až když zjistila, že stydlivka, tichá myška jsem jen do doby, než někoho blíže poznám a pak že je se mnou legrace. Ale je pravda, že pro alfasamce jsem nikdy nebyla zajímavý objekt…

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 03.05.19 19:22
@Anonymní píše:

osobně si myslím, že to není žádný hendikep.Je to jen o tom, jaký protějšek k sobě očekáváš. Pokud by ti měl být v těchto povahových rysech podobný, tak tohle zrovna není to pravý. Ale pokud by jsi měla vedle sebe třeba opravdu baviče, kterýmu by jsi naprosto věřila a on tě ničím neranil, tak nevidím jedinej problém, proč by to třeba nemělo fungovat. Stydlivost a tichost je lidská vlastnost zapříčiněná malým sebevědovím, ale pokud člověku věříš, tak se patrně dokážeš krásně odvázet ve všem. Jen potřebuješ tu důvěru…jinak si myslím, že i tací lidé mají své kouzlo. :kytka:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 03.05.19 19:53
@Anonymní píše:

Nejsem chlap, ale definuj stydlivou holku. Taková, co se bojí mluvit? Co se v klidu zakecá, ale nenechá ošahávat? Co se sice nechá ošahávat, ale ne o*et na prvním rande…? Nebo co se vyspí s kýmkoliv, ale jenom po jednom…?
Tichá holka může být cokoliv od „bojím se kváknout“ přes „mám starosti“ až po „umřela mi matka“.
Lidi tě berou tak, jak působíš, a někomu je to bližší, někomu ne. Nehroť to. :nevim:

Klopotkova
Extra třída :D 11095 příspěvků 03.05.19 20:35
@ontario7 píše:
osobně si myslím, že to není žádný hendikep.Je to jen o tom, jaký protějšek k sobě očekáváš. Pokud by ti měl být v těchto povahových rysech podobný, tak tohle zrovna není to pravý. Ale pokud by jsi měla vedle sebe třeba opravdu baviče, kterýmu by jsi naprosto věřila a on tě ničím neranil, tak nevidím jedinej problém, proč by to třeba nemělo fungovat. Stydlivost a tichost je lidská vlastnost zapříčiněná malým sebevědovím, ale pokud člověku věříš, tak se patrně dokážeš krásně odvázet ve všem. Jen potřebuješ tu důvěru…jinak si myslím, že i tací lidé mají své kouzlo. :kytka:

No neke, Ty žiješ?

samá práce
Závislačka 2784 příspěvků 03.05.19 20:52
@Anonymní píše:

To je ta nejlepší, mlčí a neupíjí pivo u stolu. ;)

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 03.05.19 20:54
@samá práce píše:
To je ta nejlepší, mlčí a neupíjí pivo u stolu. ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 03.05.19 20:55
@Klopotkova píše:
No neke, Ty žiješ?

jak se dá :kytka:

divine woman
Extra třída :D 11617 příspěvků 03.05.19 21:27

@ontario7 :hug: :hug: taky jsem si myslela, že mám halucinace :lol: :mavam:

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 03.05.19 21:33
@divine woman píše: