Přítel a bejvalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 15:40
Přítel a bejvalá

Ahoj, potřebuji pomoc :( sice je mi 16 let a mému pritelovi bude 18 ale potřebuji radu.
Můj přítel má bývalou(17let) ve stejné vesnici kde bydlí, normálně se spolu baví, chodí spolu ven atak, to by mi nevadilo, ale ona u něj přespává a on u ní.. to už mi celkem vadí :/ jenže on neví že to vím, četla jsem si zprávy co si s ní psal. Ano je to hnusné a nedělá se to ale teď potřebuji pomoc jak mu mám říct že to vím nebo něco podobného fakt jsem z toho zoufalá je to každý druhý víkend :( zároveň nechci aby věděl že jsem si to četla
Děkuji jak by jste se zachovali vy? :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
eri1989
Povídálka 27 příspěvků 9 inzerátů 03.05.19 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji pomoc :( sice je mi 16 let a mému pritelovi bude 18 ale potřebuji radu.
Můj přítel má bývalou(17let) ve stejné vesnici kde bydlí, normálně se spolu baví, chodí spolu ven atak, to by mi nevadilo, ale ona u něj přespává a on u ní.. to už mi celkem vadí :/ jenže on neví že to vím, četla jsem si zprávy co si s ní psal. Ano je to hnusné a nedělá se to ale teď potřebuji pomoc jak mu mám říct že to vím nebo něco podobného fakt jsem z toho zoufalá je to každý druhý víkend :( zároveň nechci aby věděl že jsem si to četla
Děkuji jak by jste se zachovali vy? :,(

Hlavně mu neříkej, že si četla jeho zprávy. Jinak ti už nikdy nebude věřit. Řekni mu at si vybere mezi tebou nebo spaní u ní.

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:43

@eri1989 a on se zeptá jak to vím a co mu mám říct :(

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 03.05.19 15:44

Dej mu ultimátum. Nebuď za pipku. Ono to pravděpodobně dopadne blbě, ale ty budeš frajerka. Ne ten šulín.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 03.05.19 15:45
@Lenka224 píše:
@eri1989 a on se zeptá jak to vím a co mu mám říct :(

Řekni mu pravdu. Bo žes měla podezření a že nejsi žádná kravka co se sebou nechá vorat.

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 43 inzerátů 03.05.19 15:47

@Lenka224 tak to je asi to nejmenší. Pošli si anonymní sms z předplacené karty nebo email, který si založíš. Co bych dělala? Skákala bych tedy metr vysoko :lol: To mi přijde hooodně přes čáru, ještě pochopím, ujel jí bus jinej nejel přespala na kanapi, ale jako pravidelně? Proč tam spí? Neveřím, že k ničemu nedochází, jako to fakt není normální :) Pokud by to neutnul rozešla bych se, evidentně má problém se od ní odpoutat.

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 03.05.19 15:47

Ahoj zakladatelko,
je mi líto, že tuto věc zažíváš, protože ve svém věku jsi ještě hodně zranitelná a špatné zkušenosti se s tebou mohou táhnout déle.
Není správné někomu v partnerství narušovat soukromí, např. čtením jeho soukormé korespondence, ale už se stalo.
Souhlasím s @eri1989, že je zbytečné mu říkat, jak ses o tom dověděla i s řešením, které ti zmínila. Řekni mu, že ses o tom dozvěděla, že ho máš ráda a že je důležité aby si sám v sobě srovnal, s kým chce být.

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:48

Sice mu věřím že by s ní nic neměl, ale nemám z toho dobrý pocit, což doufám chápete.. kdo by taky měl :/ říká jak ji nemá rád že mu vadí a takové kecy a pak ať koupí pizzu že u něho bude spát :/

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:50

@Bohulinka nevím proč tam spí, zdá se že jsou dobří kamarádi ale spaní u bejvalky mi přijde přes čáru, já kdybych spala u bejvalyho (což bych nikdy neudělala) byl by to problém hned.. ach jo fakt nevím

Monchichik
Echt Kelišová 8278 příspěvků 03.05.19 15:51

@Lenka224 No tak to bych mu fakt nevěřila, že s ní něco nemá…proč se s ní pořád schází? uhodila bych na něj a poslala ho k čertu…neříkej, že to víš, ale navrhni nějaký program o víkendu a uvidíš, co ti na to řekne…

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:53

@Monchichik ano máme program na víkend, jenže dojede domů a ona u něj bude spát až dojede :/ on se sní rozešel asi před rokem ale i tak..

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 03.05.19 15:54

Hele… já jsem tolerantní. Taky jsem o malinko starší než ty a vím, že chlap hned nemusí skočit na všechno, co vidí nebo dokonce co má za dveřma bytu.
Ale tohle by na mě už bylo moc. Vzájemný přespávání??? Borec by dostal kopačky tak rychle, že by se nepostačil divit, a s nějakým zdůvodňováním bych se fakt nenamáhala. To jako opravdu nemusíš, slovo „končím“ je všechno, co on potřebuje vědět.

Monchichik
Echt Kelišová 8278 příspěvků 03.05.19 15:55

@Lenka224 a ten důvod, proč u něj spí je jaký? teda ten, co ti řekne…

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:55

Vím že si asi před měsícem psali, a dostali se k nějakému tématu a on ji napsal že sex s ní mít nebude.. i kdyby vedle sebe jen leželi mám z toho divný pocit :(

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 15:57

@Monchichik kdyby aspoň nebydlel tak daleko tak bych ho přišla večer navštívit :/ ale takhle jak mu mám říct že to vím :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama