Vztah a milenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 08:19
Vztah a milenec

Zdravím, mám přítele. Mám ho ráda a jsem s ním šťastná, až na sex. Co si budeme… Mám to ráda, můj bývaly ví jak, a co mám ráda. Bohužel tohle můj stávající přítel nemuze dělat, protože na to jaksi nemá výbavu… Chci se zeptat, co byste si mysleli o tom, kdybych udržovala jen styk s bývalým (necítím k němu nic, jen sex) a byla s přítelem? Chci jen názor.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 03.05.19 08:25
@Anonymní píše:
Zdravím, mám přítele. Mám ho ráda a jsem s ním šťastná, až na sex. Co si budeme… Mám to ráda, můj bývaly ví jak, a co mám ráda. Bohužel tohle můj stávající přítel nemuze dělat, protože na to jaksi nemá výbavu… Chci se zeptat, co byste si mysleli o tom, kdybych udržovala jen styk s bývalým (necítím k němu nic, jen sex) a byla s přítelem? Chci jen názor.

Zkus se zeptat přítele.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 03.05.19 08:25

Představ si, že ho miluješ, a on bude udržovat sex se svou bývalou, protože ty v sexu stojíš za houby, protože máš malá prsa a máš ji vytahanou. Nebude v tom láska, jen si prostě bude chodit píchat jinam, ale k tobě se bude vracet. Jak se ti to bude líbit? To přeci nemůžeš ani myslet vážně, že se na něco takovýho vůbec ptáš.

1mila2
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 03.05.19 08:36

A soucasny vi, ze ti v sexu nestaci? Chlap to vetsinou pozna. Znam i par takovejch, ktery zensky rekli, at si najde jinyho jen na sex.

Loopy
Povídálka 28 příspěvků 03.05.19 08:36
@Šáruší píše:
Představ si, že ho miluješ, a on bude udržovat sex se svou bývalou, protože ty v sexu stojíš za houby, protože máš malá prsa a máš ji vytahanou. Nebude v tom láska, jen si prostě bude chodit píchat jinam, ale k tobě se bude vracet. Jak se ti to bude líbit? To přeci nemůžeš ani myslet vážně, že se na něco takovýho vůbec ptáš.

Přesně tak :palec:
Nedělej, co sama by jsi nechtěla.

Kostroma
Kecalka 301 příspěvků 03.05.19 08:40

To je vtip? Zeptej se pritele, on ti povi.

terien
Extra třída :D 11287 příspěvků 03.05.19 08:40

Já bych si o tom nemyslela nic, pokud by tvůj bývalý nebyl můj muž. Ale určitě bych se nechodila ptát sem ;)

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 03.05.19 08:41

Z dlouhodobého hlediska to plánuješ jak? Udržovat paralelní vztahy? Bývalý si nějakou současnou časem taky najde a u stávajícího počítáš s čím? Že tě to časem přestane bavit, přejde tě chuť na sex nebo mu vyroste? Zamyslela bych se nad tím co je pro mě ve vztahu důležité a co potřebuji a dle toho udělala personální změny

ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 03.05.19 08:42

Že člověk nemůže mítt všechnho

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28517 příspěvků 03.05.19 08:43
@Anonymní píše:
Zdravím, mám přítele. Mám ho ráda a jsem s ním šťastná, až na sex. Co si budeme… Mám to ráda, můj bývaly ví jak, a co mám ráda. Bohužel tohle můj stávající přítel nemuze dělat, protože na to jaksi nemá výbavu… Chci se zeptat, co byste si mysleli o tom, kdybych udržovala jen styk s bývalým (necítím k němu nic, jen sex) a byla s přítelem? Chci jen názor.

takže asi tak: bývalej je sice hajzlík, ale má ho velkýho a umí to, současný přítel je takový hodný blbec, který by mi snesl modré z nebe, ale má ho malýho, takže budu s tím, který mi dá první poslední, ale souložit budu s bývalým, protože to jediné mu jde (jinak bych s ním byla pořád)…
Z hloubi duše doufám, že si tvůj současný najde ženu, která ho bude milovat se vším všudy a nebude mu zahýbat…

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 03.05.19 08:53

Co kdyby on napsal tohle - přišlo by ti to jako něco, co bys mu doporučila?

"Zdravím, mám přítelkyni. Mám ji rád a jsem s ní šťastný, až na sex. Nebaví ji to, není schopná říct co chce, má nějakou utkvělou představu že to jde jen jedním způsobem. Orgasmus buď předstírá a nebo jen tak otráveně leží. Je čím dál tím protivnější a odtažitější a ještě to klade mě za vinu.

Moje bývalá je daleko vstřícnější a komunikativnější.

Chci se zeptat, co byste si mysleli o tom, kdybych udržovalajen styk s bývalou (necítím k ní nic, jen sex) a byla s přítelkyní? Chci jen názor."

Aneb - začni věnovat pozornost sama sobě a své sexualitě a společně s partnerem zjisti, co všecho tě vzruší a uspokojí, kromě přírazů velkým pyjem. A pak se tomu věnujte, případně se vydejte dál po velmi příjemné stezce vzájemného zkoumání těl.

Pokud nevší kudy, tak tady je to buď jako appka https://www.omgyes.com/ a nebo si pořiď tuhle knihu. Ale především to s přítelem, kterého si chceš nechat douhodobě studujte společně a naučte se o sexualitě bavit bez pocitů viny, vzbuzován pocitů nedostatečnosti a všeho toho ostatního balastu.

https://www.kosmas.cz/…0ext%C3%A1ze#…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 03.05.19 08:59
@Anonymní píše:

Je to špatně, tvůj stávající to zjistí a budeš mít stigma dě. vky, je to amorální. Takže si najdi třetího kde budeš mít vše v jednom.

salubriter
Kecalka 217 příspěvků 03.05.19 09:03

Myslím, že by to nefungovalo.
I když si myslíš, že k němu nic necítíš, tak něco tam bude.
Pokud by to příteli nevadilo, proč ne, odstraníš největší riziko.

Uživatel je onlinebartsch
Závislačka 4918 příspěvků 03.05.19 09:29

Co si myslím? Měla bys být férová a umožnit svému současnému příteli, aby si našel ženu, která ho bude opravdu milovat. S tebou ho štěstí nečeká :nevim:

prekvapenana2
Kecalka 307 příspěvků 03.05.19 09:32

Tak příteli navrhni otevřený vztah ne? Spolu budete prožívat lásku a sex si užijete i jinde… Když chceš trtkat jinde tak ať jsou pravidla pro všechny stejný :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama