Chudáček partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 02.05.19 22:47
Chudacek partner

Ahoj a dobry den vsem,

ziju uz rok a pul s pritelem. Ze zacatku bylo vsechno fajn, byl to proste milacek.
Pak se projevila jeho povahova vlastnost, ktera si nemyslim, ze je u 30leteho muze zcela v poradku.
Jakmile se snazim s nim cokoliv resit (to co mu zjevne neni moc prijemny), okamzite se postavi na zadni a zacne fnukat, ze jsem na nej zla, ze ho hrotim…
Napr. na Valentyna mi rekl, ze ho neslavi a slavit nebude. Ze uznava 1. Maj. Na ten se samozrejme taky vykaslal a kdyz jsem se dovolila mu to pouze pripomenout, zacal zase s tim, jak ho hrotim.
Predchozi partnerky byly na nej podle jeho slov taky strasne zly.
Misto toho, aby se mnou nejakou situaci resil, tak se chova jak malej parchant. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.05.19 22:49

No? Když ti jeho chování nevyhovuje, tak se s ním rozejdi.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 02.05.19 22:51

No tak na jednu stranu nevím jestli je úplně v pořádku že třicetiletá? žena řeší pitomýho Valentýna, natož pak první Máj (max sem dostala pusu pod stromem a kdyby ne, asi bych na to zapomněla), na druhou stranu aby ze sebe chlap dělal chudáčka a že sem na něj zlá, asi bych vyprskla smíchy. A pokud nemáte děti, tak zdrhej.

Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 02.05.19 22:52

Jde mi o to, jestli to je normalni.. Nebo jsem ja divna a delam z komara velblouda

Klopotkova
Extra třída :D 11565 příspěvků 02.05.19 22:53
@Diamondbiba píše:
Ahoj a dobry den vsem,ziju uz rok a pul s pritelem. Ze zacatku bylo vsechno fajn, byl to proste milacek.
Pak se projevila jeho povahova vlastnost, ktera si nemyslim, ze je u 30leteho muze zcela v poradku.
Jakmile se snazim s nim cokoliv resit (to co mu zjevne neni moc prijemny), okamzite se postavi na zadni a zacne fnukat, ze jsem na nej zla, ze ho hrotim…
Napr. na Valentyna mi rekl, ze ho neslavi a slavit nebude. Ze uznava 1. Maj. Na ten se samozrejme taky vykaslal a kdyz jsem se dovolila mu to pouze pripomenout, zacal zase s tim, jak ho hrotim.
Predchozi partnerky byly na nej podle jeho slov taky strasne zly.
Misto toho, aby se mnou nejakou situaci resil, tak se chova jak malej parchant. :roll:

Taková chudinka ublížená ten chlap, to by nebylo nic pro mě.

Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 02.05.19 22:54

@Netopýr1 To, jestli resim nebo neresim Valentyna ci 1. Maj je snad moje vec ne??
A neni to ani predmetem diskuse.

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 02.05.19 22:55
@Diamondbiba píše:
Jde mi o to, jestli to je normalni.. Nebo jsem ja divna a delam z komara velblouda

Není to normální, ale není ani normální lpět na Valentýnovi a prvním máji.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53123 příspěvků 02.05.19 22:57
@Diamondbiba píše:
@Netopýr1 To, jestli resim nebo neresim Valentyna ci 1. Maj je snad moje vec ne??
A neni to ani predmetem diskuse.

NO, je předmětem posoudit to, jestli hrotíš nebo ne. A jo, hrotíš. :mrgreen: Chudáčkovství mi taky neskutečně vytáčí. Ale to, že on je mišuge nevylučuje možnost, že jsi mišuge i ty. :P

Martina84
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 02.05.19 22:58

To asi nebude CHLAP do života, co? Nebo se smiř s tim, že je to takový fňuk-brek.

janickaIII
Závislačka 4071 příspěvků 02.05.19 22:59

@Diamondbiba neznáme další okolnosti, tak těžko radit. Ale pokud takhle vyvádí i o jiných podstatnějších věcí, tak bych byla na pozoru.

Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 02.05.19 23:01

Dobre, jelikoz se tady nejaci jedinci muzou zblaznit z toho, ze lpim na Valentynu a 1. Maji, dam jiny priklad.
Uz tak zadluzeny pritel si chtel vzit dalsi pujcku. Kdyz jsem se mu to snazila rozmluvit, opet jsem byla ta zla, ktera mu nic nepreje.
Nebo to jsem taky zbytecne hrotila?

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 02.05.19 23:01

@Diamondbiba je to tvoje věc, ale přijdeš mi stejně malicherná jako on slaboch no. Si nemáte co vyčítat, ty prudíš kvůli nesmyslu a tohle je třeba jen druh jeho obrany a jiný argumenty už došly. :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 44527 příspěvků 02.05.19 23:01

@Diamondbiba v čem všem na ně ho partnerky byly zlé? S takovým člověkem bych být nemohla, jak by se začal litovat bych se začala smát protože to je teda chlap :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 44527 příspěvků 02.05.19 23:02

Ještě zadluženej :jazyk:. Taky se polituje že má dluhy :mrgreen:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 02.05.19 23:03

@Diamondbiba no tak to si sem měla hodit rovnou. :mrgreen: to už je končí káva. No, už sem to psala výše. Zdrhej.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama