Odejít či zůstat holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 15:02
Odejít či zůstat holky

Dobrý den,

prosím o žádné souzení. Vím, že každý to vidí lehce, ale mě zajímá ted, jak řešit situaci.
Jsem s přítelem přes rok on mě hned na začátku vztahu podvedl ( vídali jsme se, spali spoli apd, ale on to prej, jako chozeni nebral, i když tvrdil jaká jsem jediná a takové ty sladké řeči nežrala jsem mu to, protože měl nedořešenou minulost). A já nevěděla, zda to rozchodím tu nevěru. Původně chtěl odjet do ciziny a pak nějak si prej uvědomil o co by přišel.

Za čas jsme se dali dohromady, bohužel, když jsem si naivně myslela, že ví, jak ho mám ráda, tak nebude dělat kraviny. Jenže on si nepřestal dopisoval s ex :) apd a opět řeči, že o nic nejde, že jen slovíčka.

Ztratila jsem v něm důvěru a chtěla se rozejít. On kamarádů jeho vím, že unavuje, jak mu stále nevěřím, ale každé 2 měsíce něco vyplulo na hladinu, tak se chtěl nekolirkát rozejít, že ho to unavuje. Bylo pár období, kdy jsme se fakt zhádali do krve.
Jenže pak jsme začali plánovat bydlení on se začal uklidnovat. Začal být o něco více pozornější, milejší což mi přijde strašně zvláštní. Nikdy neposlouchal, co mi vadí, co chci apd. A ted jako, kdyby chytal druhou mízu. A prostě já si nejsem jistá zda mu mohu věřit. Často mu v noci cvaká telefon a na otázky, kdo to je tak občas ukáže a nebo se vyhne tématu. A to je třeba hodně pozdě apd. Prostě takové okliky.

Jenže měli jsme se nastěhovat a pořád nic stále to odkládá, mezi tím mě oslovil jeden kamarád z jeho místa a povídali jsme si o ovšem možném. Defakto až jsem se zalekla, jak moc si rozumíme.. Kamarád si nic nezačínal, je prostě takovej ten v pohodě kluk.

A já nepřekračuji hranice, ale už mi dochází trpělivost. Na jednu stranu je fajn, že se věci daly do pohybu na druhou stranu je to až podezřele snadné :). K tomu mám averzi mu důvěřovat a ted s ním mít sex. A ani ho se mnou nevyhledává. Mazlí se sem tam 1 za dva týdny sex. Občas mi udělá orální sex a já jemu a v pohodě. Přijdu si, jak ve 30 letém manželství.

Vím, že kdybych chtěla něco v jeho mobilu najdu, ale dělat to nechci. A do toho ten kluk. Co by jste dělali na mém místě? Rozchod?
Myslíte, že je hodně špatné, když si zajdu na procházku s kámošem a občas pokecáme u piva? Neznám ho, takže se nikam nehrnu a vím, co chci. Takže rozchod kvůli neznámému dělat nechci.

Chci, aby se věci hli dopředu. I když jsem kamarádovi řekla, že jsme spíš kamarádi ( s přítelem), tak vůbec toho kamarád nezneužívá.

Já vím, že jsem naivní, hloupá a pitomá. Jenže nechci být, jako mé kamarádky a žít v napětí celou dobu a ty hádky mě také nebaví. Partner je o 10 let starší mně je 35 :) kamarádovi 42.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14360 příspěvků 03.05.19 15:07

Tedy bez urážky, myslela jsem ti, ze je ti tak 20 nejvýše. K otázce - nestěhovala bych se k někomu, s kym mám averzi na sex. Celkove mi přijde, ze ho nemáš rada, takže moc nerozumím tomu, proč ten vztah udrzujes.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 03.05.19 15:09

35!? já celou dobu myslela, že to psala nějaká dvacítka!? jejda, holka, máš děti? se vztahem ti nikdo neporadí, to musíš cítit sama… žijete nějak divně… hlavně to řešte spolu, na e-miminu to fakt nevyřešíš… a hlavně máš podle mne dost let na to, aby ses dokázala sama rozhodnout, co chceš se svým životem dělat.. :kytka:

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 03.05.19 15:15

Ahoj zakladatelko,
některým lidem vyhovuje když partner je problematický a je tak pořád co,,řešit."
Pokud k takovým lidem nepatříš, a stále se objevují věci, které ti vadí, nové problémy nebo podezření (pokud tedy mají reálný základ), pak mi přijde že ten vztah by nebyl pro život přínosný.
ale ber to jako velmi subjektivní hodnocení napsané na základě pouze tvého popisu.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 03.05.19 15:16

Takhle při pátku by to chtělo jiný kalibr. No tak děcka, pobavte mě. Tohle je nuda.

Příspěvek upraven 03.05.19 v 15:21

Tarjei
Závislačka 4808 příspěvků 03.05.19 15:18

Jaaaaaaj

KryšpínaJetelová
Povídálka 17 příspěvků 03.05.19 15:23
:roll:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19999 příspěvků 03.05.19 15:26

Neber si do úst třicetileté manželství, když o partnerství nemáš zdání. To, co ty popisuješ, je (tvoje) blbost. Jestli ti jde o to, aby ti udělal dítě, tak mu neodpírej sex. O co jinýho by ti tak mohlo jít?

Petra67
Kecalka 296 příspěvků 03.05.19 15:28

Nejsi ty tak trochu zoufalá? A to bez urážky…pusobis na mě tak..je mi 35, no tak proste aspon nekdo me chce, tak s nim asi budu, i když teda neni nic moc…z toho co popisujes to na happy end nevypada…ani jako ten pravy vztah to nepusobi

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 03.05.19 15:34

35 a 42? Fajn, a teď tu o Karkulce… :roll: Ale víš co, tvůj věk je tvůj problém. Každopádně bych to pro tvé vlastní dobro oddělila: jestli chceš nebo nechceš být se stávajícím partnerem, řeš úplně nezávisle na tom, jestli chceš nebo nechceš někam posunout to kamarádství. Jsou to dvě různý věci, tak je nepropojuj.
Jinak je otázka, co čekáš od vztahu s přelétavým chlapem, který tě v posteli nepřitahuje. Společné bydlení? Really? To máš sakra odvahu.

Evolve
Povídálka 35 příspěvků 03.05.19 16:09

Co na to říct :). Bacha at se do kamaráda nezamiluješ :).

Holky neblázněte píše nesoudit, a co děláte? Jste, jak harpyje zas :D

ludmilaadamkova
Závislačka 2506 příspěvků 03.05.19 16:36

HE? 8o 8o 8o fakt vám není o 20 let méně?

splendis
Kecalka 433 příspěvků 03.05.19 19:20

Jee promin, ale já myslela ze je vám max do 22 let. Já bych ho nechtěla. Já když si vybavím jak o mě partner usiloval a snažil se. První roky mají být nejkrásnější.

mrav
Nadpozemská drbna 28080 příspěvků 03.05.19 22:20

Tak pojď za mnou, kotě. Mně o prázdninách bude 47 a budeš mít servis - dostaneš batole zdarma. :mrgreen: :mavam:

MP Krista
Kecalka 244 příspěvků 03.05.19 22:23

35??? Je to marný, už je pozdě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama