.. tt dnes po limitu slabá čárka

1
14.6.20 20:47

.. tt dnes po limitu slabá čárka

Bohužel fotka trochu zkresluje, ale čárka je snadno viditelná.. dnes je to přesně týden po vynechání menstruace.. zvracim.. tak co myslíte? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
14.6.20 20:52

Přečti si návod. Prostě čárka tam má být v limitu, jinak neplatný test. Týden po vynechání MS by test vypadal už jinak. Zkus zítra ráno, a citlivosti 25.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7966
14.6.20 20:55

Nevím no.. Podle mě by to bylo už vidět.. Pro příklad přikládám fotku po 2 dnech spozdeni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2520
14.6.20 20:58

Týden po by naběhli hned dálnice. Těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
14.6.20 21:02
@SnowHell píše:
Bohužel fotka trochu zkresluje, ale čárka je snadno viditelná.. dnes je to přesně týden po vynechání menstruace.. zvracim.. tak co myslíte? :nevim:

Takhle brzo se nezvrací. Nejspíš jsi snědla něco závadného. A po limitu se neodečítá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1499
14.6.20 21:14

Nemusí být hned dálnice. Já byla sledována, měla jsem cyklus 28 dni, ovulace 14. den, ale uhnízdění až 26. den a den po vynechání MS nebylo na testu nic. Až tak 3 dny po vynechání jsme viděla pididucha…ale to zvracení je brzy, i podle testu máš HCG v moči maličko, jestli to teda není jen ryska. To bys ještě nezvracela, podle mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
14.6.20 21:57

Tohle jsou předpokládám pepino testy, ty prý mají méně barviva, asi bych zkusila klasický tt s citlivostí 25a hned po ránu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
14.6.20 22:11

Dusik je videt hezky, ms neprisla.. jeste bych pockala dva dny a zkusila dalsi, pripadne sla k doktorovi, aby vzal krev :) ja zvracela uz tyden po vynechani taky, ale je fakt, ze ja mela hcg uz vysoke a na testu v den ocekavane ms dalnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1361
15.6.20 09:39
@Markétka111 píše:
Dusik je videt hezky, ms neprisla.. jeste bych pockala dva dny a zkusila dalsi, pripadne sla k doktorovi, aby vzal krev :) ja zvracela uz tyden po vynechani taky, ale je fakt, ze ja mela hcg uz vysoke a na testu v den ocekavane ms dalnici

to bude pan doktor koukat, až uvidí negativní test :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
15.6.20 15:54

Milá zakladatelko, já jsem si dělala poslední dvě těhotenství GS Mamatest 10, cca 4-5 dní po vynechání MS a oba testy dopadly vždy stejně, viz foto.

EDIT: úprava pravopisu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama