ACF23A7D-FC2E-4453-A583-99BF2F84F912.jpeg
Bohužel fotka trochu zkresluje, ale čárka je snadno viditelná.. dnes je to přesně týden po vynechání menstruace.. zvracim.. tak co myslíte? :nevim:
- Autor: SnowHell
- Vloženo: 14.06.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána