Těhotenství i přes silné krvácení?

Anonymní
14.6.20 20:32

Těhotenství i přes silné krvácení?

Ahoj holky. 4.6. měla dorazit MS, ale nedorazila, bez prášků to mám rozházené +- pár dní, nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Testovala jsem při opoždění 7 dní, test pozitivní, ani silná čára, ani duch. Předevčírem večer jsem začala krvácet, ráno už silne krvácení, totožné s MS, více bolestivé, jasně červená krev, „kousky“ sliznice. Bolí to opravdu víc než klasická MS. Je reálné, že bude těhotenství pokračovat nebo mám počítat s koncem? Krvácení neustává, je jako silná MS. Zažil jste to někdo? Prosím ale opravdu krvácení, ne špinění. Kontrolu mám ve středu a netuším, co mne čeká :?

Děkuju a prosím anonym, citlivé téma :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12430
14.6.20 20:34

Spíš konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
14.6.20 20:36

Počítej s koncem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17199
14.6.20 20:39

Spis konec, i kdyz ja takle krvacela z hematomu, ale musela sem hned na pohotovost, cekat pulku tydne, tak by to bylo v haji tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2850
14.6.20 21:00

To vypadá na potrat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
14.6.20 21:03

Já krvácela silně na začátku těhotenství, a pak silné spinila.. doktor mi oznámil hematom a klidovy režim. Ale neměla jsem žádné kousky sliznice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6237
14.6.20 21:30

To opravdu vypadá na biochemické těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 22:08

Taky mne napadlo, jestli to nemůže být hematom, ale zase netuším, jak dlouho se tvoří. Na preventivce u dr. jsem byla před měsícem, kdyby tam bylo něco, co může začít krvácet, asi by to na utz bylo vidět? No tak uvidíme, co na kontrole :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
59331
14.6.20 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. 4.6. měla dorazit MS, ale nedorazila, bez prášků to mám rozházené +- pár dní, nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Testovala jsem při opoždění 7 dní, test pozitivní, ani silná čára, ani duch. Předevčírem večer jsem začala krvácet, ráno už silne krvácení, totožné s MS, více bolestivé, jasně červená krev, „kousky“ sliznice. Bolí to opravdu víc než klasická MS. Je reálné, že bude těhotenství pokračovat nebo mám počítat s koncem? Krvácení neustává, je jako silná MS. Zažil jste to někdo? Prosím ale opravdu krvácení, ne špinění. Kontrolu mám ve středu a netuším, co mne čeká :?Děkuju a prosím anonym, citlivé téma :kytka:

V těhotenství jsme měla i normální ms.. A hodně silnou.. Jako pokud je to zdravé, udrží se.. Ale tohle by bylo věštění.. Prostě počkej..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15933
14.6.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky. 4.6. měla dorazit MS, ale nedorazila, bez prášků to mám rozházené +- pár dní, nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Testovala jsem při opoždění 7 dní, test pozitivní, ani silná čára, ani duch. Předevčírem večer jsem začala krvácet, ráno už silne krvácení, totožné s MS, více bolestivé, jasně červená krev, „kousky“ sliznice. Bolí to opravdu víc než klasická MS. Je reálné, že bude těhotenství pokračovat nebo mám počítat s koncem? Krvácení neustává, je jako silná MS. Zažil jste to někdo? Prosím ale opravdu krvácení, ne špinění. Kontrolu mám ve středu a netuším, co mne čeká :?Děkuju a prosím anonym, citlivé téma :kytka:

To je biochemicke těhotenství :(..To mě mrzi :,(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17199
15.6.20 08:34
@Anonymní píše:
Taky mne napadlo, jestli to nemůže být hematom, ale zase netuším, jak dlouho se tvoří. Na preventivce u dr. jsem byla před měsícem, kdyby tam bylo něco, co může začít krvácet, asi by to na utz bylo vidět? No tak uvidíme, co na kontrole :nevim:

Hematom je hned, ja byla ve 12tt na velkem screeningu tam by si toho museli všimnout, vše bylo v pohodě a ve 13tt jsem jela na pohotovost se šíleným krvácením z hematomu. Během tydne se stihnul vytvořit i prasknout, kdybych hned nejela a nedostala kapacky a leky na udrzeni, tak bych potratila i v tom druhem trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama