1. cigareta v 15

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 21:59
1. cigareta

Jakej mate nazor na 1. cigaretu v 15ti? Chci ji jen zkusit. Asi ji ani nedokourim. Jak poznam jak je silna?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10978 příspěvků 16.03.19 22:01

Dej si celou krabičku a budeš mít vystaráno ne celej život :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 16.03.19 22:01

Názor, že si to asi zkusí většina puberťáků v tomhle věku i dřív, jednu bych neřešila, když je to ze zvědavosti. Jak je silná asi moc nepoznáš, dej si nějakou lehkou nebo tě to položí, připrav se že ti nejspíš bude blbě od žaludku, točit se ti hlava, můžeš mít i průjem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:02
@divine woman píše:
Dej si celou krabičku a budeš mít vystaráno ne celej život :mrgreen:

Na celej zivot?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:04
@Anonymní píše:
Na celej zivot?
@Kriss Tina píše:
Názor, že si to asi zkusí většina puberťáků v tomhle věku i dřív, jednu bych neřešila, když je to ze zvědavosti. Jak je silná asi moc nepoznáš, dej si nějakou lehkou nebo tě to položí, připrav se že ti nejspíš bude blbě od žaludku, točit se ti hlava, můžeš mít i průjem.

Mam PS 100´s

divine woman
Extra třída :D 10978 příspěvků 16.03.19 22:05

To se tak dělává. Táta mého kamaráda zjistil, že kouří v 8. třídě. Tak si ho vzal do obýváku, položil před něj krabku cigaret a nechal ho kouřit. Kámoš strávil noc zvracením a od té doby se cigarety nedotknul. :lol: Nekuř, je to hnusný, budeš smrdět jako popelník a bude ti špatně.

pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 16.03.19 22:05
@Anonymní píše:
Na celej zivot?

Bude ti tak blbě, že už si nezapálíš.
Dělej si co chceš, ale není povinnost zkusit všechno a kouření je v dnešní době dost out

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 16.03.19 22:06
@Anonymní píše:
Na celej zivot?

Budes pak zvracet tri dny, to te z cigaret vyleci do smrti :D

A jaky je duvod toho to zkoušet? Splhnout si pred spolužáky? Vykasli se na to, jsou lepsi veci v zivote, nez smradlave cigaro :mavam:

Příspěvek upraven 16.03.19 v 22:06

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:06
@divine woman píše:
To se tak dělává. Táta mého kamaráda zjistil, že kouří v 8. třídě. Tak si ho vzal do obýváku, položil před něj krabku cigaret a nechal ho kouřit. Kámoš strávil noc zvracením a od té doby se cigarety nedotknul. :lol: Nekuř, je to hnusný, budeš smrdět jako popelník a bude ti špatně.

No, takhle: Ja uz jsem to zkousel od kamarada jen jednou a to byla asi nejaka slaba a nic mi nebyl tak nevim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:11
@Pajka89 píše:
Budes pak zvracet tri dny, to te z cigaret vyleci do smrti :D

A jaky je duvod toho to zkoušet? Splhnout si pred spolužáky? Vykasli se na to, jsou lepsi veci v zivote, nez smradlave cigaro :mavam:

Příspěvek upraven 16.03.19 v 22:06

Ne. Jsem doma sam a mam nutkani to zkusit. Pred spoluzakama se tim fakt nechlubim.

lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 16.03.19 22:11

Já nevím a proč máš potřebu to vůbec zkoušet?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:12
@lachtanice86 píše:
Já nevím a proč máš potřebu to vůbec zkoušet?

Proste chci. To jste to v mem veku nikdy nezkusili?

lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 16.03.19 22:13
@Anonymní píše:
Proste chci. To jste to v mem veku nikdy nezkusili?

Já to nezkusila nikdy. Nemusím zkoušet všechno, navíc mi to fakt smrdí. Kuřáci mi vadí

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 16.03.19 22:13

@lachtanice86 zvědavost? Tebe nikdy nelakalo něco jen tak zkusit co to udělá???

@Anonymní píše:
Ne. Jsem doma sam a mam nutkani to zkusit. Pred spoluzakama se tim fakt nechlubim.

Když si doma tak to zkus, kdyby ti bylo zle máš poznatek navíc a celou neděli si zpravit žaludek :D

lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 16.03.19 22:15

@Kriss Tina zrovna tohle fakt ne. A nemám pocit , že bych o něco přišla.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama