1. úsměv miminka

347
20.2.08 19:15

1. úsměv miminka

Ahojte,
zajímalo by mě, kdy se začalo Vaše miminko poprvé usmívat.
Náš Vítek se poprvé usmál přesně v 6ti týdnech, ale od té doby (je to týden) jsou to už jen takové náznaky a pořádně se neusmál. Tak si trochu lámu hlavu nad tím,jestli je vše ok, jestli se mu u nás líbí, jestli nás má rád…
Možná to zní trochu blbě, ale je to moje první mimi, tak nad vším hrozně přemýšlím, řeším atd… ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.2.08 19:28
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
1687
20.2.08 19:49

Ahoj,

neboj, u nás to bylo obdobně. Usmál se někdy cca 1,5 měsíci, ale pak dlouho nic a začal asi až o 3 týdny později. Ale postupně to vzrůstalo a dnes se chechtá o sto šest :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
20.2.08 19:55

Ahoj,
Marianka se na me poprve usmala kdyz ji byl presne mesic, ale takovy opravdovy usmev v sesti-sedmi tydnech a pak uz to narustalo… Dnes se smeje porad, kdyz zrovna neji nebo nespi, a vubec me to jeste neomrzelo :D Je to takovy nas smisek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.2.08 19:58

Adámek se prvně usmál v šesti týdnech, pak postupně víc a víc a ve třech měsících se vyloženě řehtal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
20.2.08 21:49

AHoj,martinek se zacal smat v5tydnech,kajinka asi az tak v7 tydnech a moc se nesmala,az pak pozdeji.
ale myslim,ze je urcite u vas vse v poradku,neboj:-)
podobne to asi je s mluveni,treba kaja mi rikala asi tyden máma a pak na 2mesice prestala a nic…tak se neboj,oni chvili neco delaji ,prestanou a zase zacnou:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
21.2.08 10:46

lupito
naše malá se v 6 týdnech velmi zeširoka usmála na naši paní doktorku.
Ta doktorka se nad ní sklonila a nějak na ni pomalu zvláštně mluvila, a to byl úsměv jak sluníčko na nebi.
Ale na mě se prostě moc nesmála, docela na mě pěkně prděla, doma musela jsem si ten úsměv vynucovat šimráním pod bradičkou a funěním na krk. :lol:

Takto jsem ji i později přinutila chechtat se nahlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
21.2.08 16:35

Já tak čekala, kdy Tomík vykouzlí ten nej úsměv pro maminku… Vzhledem k tomu, že je narozený o 3 týdny dřív, tak to bylo skoro až ve 2 měsících. Začala jsem na něj dělat všechny možny obličeje a zvuky a postupně jsem si zjistila, co zabíra nejvíc - zatím 100% vede jo-jo-jo-jooooo :D a musí bý po jídle - prostě chlap. Teď se trochu smát přestal, protože ho trápím se cvičením na zvedaní hlavičky, ale věřím, že až docvičíme, zase to bude to vysmáté sluníčko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
22.2.08 10:22

Makrétka se narodila 7.10., první uvědomělé úsměvy byly kolem 15.11., takže něco málo přes měsíc. Asi týden na to se začla řehtat nahlas na tátu, časem i na mě :twisted: . Dneska se směje prakticky pořád, i u jídla. Nejvíc na chlapy a když se vzbudí, tak na toho, kdo přijde k postýlce - i ve dvě ráno :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
23.2.08 01:13

Luky se nevědomky ze spaní usmíval od narození (už v porodnici se na něj chodily sestry dívat :) ). První vědomý úsměv byl ve 3 týdnech a od té doby se občas usmíval (ale moc ne, protože ho často bolelo bříško). Nahlas se začal smát asi od 3,5 měsíců - ale taky moc často ne kvůli tomu bříšku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.2.08 09:49

Jo tak ze spaní jsme se usmívali taky od narození :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
23.2.08 10:02

ahoj Kuba se taky usmíval už v porodnici ze spaní,ale první úsměv s otevřenýma očima byl ve 4týdnech pak nic a pak tak od 8 týdnů pořád je to naše sluníčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
23.2.08 14:42

U nás se první úsměv konal v 5.týdnu…jen nás slečna trošku vypekla a věnovala ho samolepce tygříka z Medvídka Pú…neuvěřitelně se na něj smála a směje do teď. Naštěstí se od té doby směje i na nás. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
24.2.08 15:32

jo jo

nám se taky usmívá už od narození, ovšem ve stavu bdělém je to trochu horší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6774
24.2.08 18:49

Vědomý úsměv je něco úplně jiného, než nevědomé usmívání. Inna se poprvé usmála vědomě v 7mi týdnech, už jsem byla nervózní, že to snad nikdy nepřijde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama