12. den po ET

Anonymní
5.11.20 09:59

12den po et

Ahoj holky, dnes jsem 12den po et, bez prodloužené kultivace. Je tu taky někdo takový? :) Jak se cítíte? Mně je poslední dobou zle od žaludku, prsa sama od sebe nebolí, spíš jen na dotek a jsou větší. 7den po et jsem měla na vložce takové tkáňové krvavé nitky, bez dalšího zašpinění, dnes v utrogestanu byla další nitka. Jinak žádné hnědé ani krvavé špinění. Jen občas takové nažloutlé. Testovat dřív nechci :lol:

Díky za Vaše zkušenosti :mavam:
A omlouvám se za anonym, je tu hodně známých :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8229
5.11.20 10:19

Na test není potřeba čekat. 12 dní po ET je už 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 10:24

@karkarka to já čekám záměrně :) 2 roky za sebou to datum nepřineslo nic dobrého, tak si říkáme, že to tenhle rok musí být naopak. A navíc mám ten den narozeniny :lol: takže doufám… Spíš mám strach z těch „nitek“ zase chodím na záchod a kontroluju se.. Ale nic se neděje :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8229
5.11.20 10:25

Nitky nic znamenat nemusí. Dole je teď vše dost prokrvené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
5.11.20 10:45

Ahj, já jsem dnes 13. dní po KET s prodlouženou kultivací. Cca 5tý den jsem lehce špinila, ale byli jsme celý den v lese, tak to bylo asi zvýšenou námahou, jinak se snažím víc hlídat. Dnes jsem byla na krv, tak čekám na výsledek, ale už od 6. dne mám na testu duchy a poslední 2 dny krásně silná čára! :D Držím palce, ať ti to také dopadne dobře ;). Jinak já žádné příznaky zatím nemám a doufám, že to tak bude co nejdéle! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3056
5.11.20 11:11

Překvapuje. Mě že se dnes vkládají embrya bez prodloužené kultivace.. 5 dnů mi přijde jako standard. Držím palce ať to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 12:07

@Payus našemu centru věřím :) a sám zakladatel, embryolog, na to má svůj názor, že prodloužená kultivace není vždy to nejlepší řešení :) měla jsem vždy prodlouženou kultivaci a ani jednou se to nepovedlo, takže zkoušíme to i jinou cestou. Jinak máme ještě 8 embryí, která jsou čtyřdenní a když budeme chtít, tak je před ketem rozmrazí a budou se vkládat další den, takže by případně byla taky pětidenní.

Jinak děkuju :)

Příspěvek upraven 05.11.20 v 12:11

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 12:09

@KatMull tak to je super. Držím palce… Můj poslední ket dopadl pozitivním tt od 10 dne a 16 den už slabá čárka.. Takže proto ani nechci testovat dřív :(

• Citovat
  • Nahlásit
3056
5.11.20 13:36
@Anonymní píše:
@Payus našemu centru věřím :) a sám zakladatel, embryolog, na to má svůj názor, že prodloužená kultivace není vždy to nejlepší řešení :) měla jsem vždy prodlouženou kultivaci a ani jednou se to nepovedlo, takže zkoušíme to i jinou cestou. Jinak máme ještě 8 embryí, která jsou čtyřdenní a když budeme chtít, tak je před ketem rozmrazí a budou se vkládat další den, takže by případně byla taky pětidenní.

Jinak děkuju :)

Příspěvek upraven 05.11.20 v 12:11

Jo určitě vědí co delaji, a já vám moc fandim. Jen mě to překvapilo vis. Hlavně ať to je teď ono :potlesk: hodně uspechu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 13:41

@Payus uvidíme.. Moc děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
3
7.11.20 14:12

10 dní po ET

Ahoj, jsem dnes 10 dní po ET (15 dní od OPU), Ranní test negativní a ještě k tomu jsem si zapomněla ráno vzít utrogestan a v poledne jsem začala špinit a asi se rozjela menstruace. Po utrogestanu by neměla, ale jak jsem vynechala, tak asi dorazila.
Už je asi jasné, že to nedopadlo dobře, že?
Předem děkuji za rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8229
7.11.20 16:53

@Rozina83 ano, bohužel těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
19.11.20 15:39
@Rozina83 píše:
Ahoj, jsem dnes 10 dní po ET (15 dní od OPU), Ranní test negativní a ještě k tomu jsem si zapomněla ráno vzít utrogestan a v poledne jsem začala špinit a asi se rozjela menstruace. Po utrogestanu by neměla, ale jak jsem vynechala, tak asi dorazila.
Už je asi jasné, že to nedopadlo dobře, že?
Předem děkuji za rady…

Ahoj, jak ti to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.11.20 18:08
@Danča18 píše:
Ahoj, jak ti to dopadlo?

Ahoj,
Bohužel, jak jsem čekala…těhotná jsem nebyla.
Nevzdávám to a příští čtvrtek jdu na KET, máme ještě 4 zmrzlíky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
19.11.20 18:23
@Rozina83 píše:
Ahoj,
Bohužel, jak jsem čekala…těhotná jsem nebyla.
Nevzdávám to a příští čtvrtek jdu na KET, máme ještě 4 zmrzlíky :)

Ahoj, tak to me mrzi. Zmrzlici urcite uz vyjdou. Drzim palce. Ja jsem byla v pondeli na ET. Dnes jsem uz na nervy…mam vzdy jen jedno vajicko a poprve to slo na transfer…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama