13 týden.. prosím poraďte

41
9.1.21 15:22

13 týden.. prosím poraďte

Ahoj holky prosím jsem ve 13 týdnu screening mám za sebou vše bylo v pořádku ale dnes mám v podbřišku tlaky a popichování. Je to moje první těhotenství a všeho se bojím. Neni to žádná velká bolest jen je to nepříjemné. Navic jsme v Karanténě takže jen tak k doktorovi asi nemůžu leda pohotovost. Muzete mi prosím poradit jestli může něco hrozit miminku? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5291
9.1.21 15:33

Je zbytecne jet k dr., nic v tomto tt neudela. Popichovani, tlaky, mirne bolesti jsou normalni cele tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
9.1.21 15:37

@rozand děkuji potřebuji zklidnit že je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30487
9.1.21 15:47

Tohle zní jako normální těhotenský pocity. K lékaři má smysl chodit se silnou bolestí, větším krvácením.
Pohodové těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
9.1.21 15:47

To je normální, děloha se roztahuje, napínají se vazy…hlavně klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
9.1.21 16:38

To budou vazy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
9.1.21 18:43

@AnupAtum Je to normální, tohle mi dělalo celé těhotenství a nikdy mě nenapadlo jet k lékaři, pokud jsem nekrvacela nebo opravdu necítila bolest, že jsem nemohla ani vstát, tak jsem to neřešila, jen se zmínila pak na kontrole u Mudr a ta mi řekla ať si vezmu víc tablet Magnesia. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
9.1.21 18:45

Dělo se mi to také, roztahovala se děloha. Nebyla jsi teď někdy na kontrole, kromě screeningu? Bolelo mě to někdy po vnitřním vyšetření utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
9.1.21 19:23

Jsem v 17 TT a tohle mám celou dobu a zatím v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.21 10:19

Já jsem nyní 19tt a také to mám od začátku do teď. Sama doktorka mi říkala hned na začátku že tohle všechno je normální. Tlak, píchání, mírná bolest… Upozorňovala mě na to i u prvního těhu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat