13DPO a už 5 dnů špiním

328
17.5.17 10:32

13DPO a už 5 dnů špiním

Ahojte holky.
Nechci se tu nikoho ptát, jestli mám šanci ještě být těhotná nebo ne…Jen bych chtěla případně vědět, zda jste to některá neměly podobně :-) Chci si jen popovídat :-)
U prvního těhu jsem nic moc nesledovala v době snažení. Ani nevím, kdy byla OVU, ale tenkrát jsem si myslela, že jsem otěhotněla až 23DC, s tím že test mi pak vvyšel už 6.den, tedy 29DC slabě pozitivní a v 31DC digitální test ukázal 1-2…tak jsem si z toho odvodila to početí, protože před tím sex nebyl minimálně týden…takže 9dnů po OVU mi vycházelo to 1-2…Zpětně tomu ale moc nerozumím, když má vajíčko putovat 6dnů, pak se cca do 12dne zahnízduje a pak teprve vytváří HCG…Takže nevím teda :D žádné příznaky nidace apod u mě tenkrát nebyly, jen děsná unáva a žravost…
Ted bychom chtěli druhý..cyklus jsem měla krásně pravidelný, žádný problém 29-31dnů, žádný špinění nic..Minulý cyklus mi začal 29den a dva dny jsem slabě špinila a třetí den tedy 31DC se mi to rozjelo v plné síle…Poprvé jsem takto špinila..ale zrovna mi dělaly hormonální profil a měla jsem drobný zánět…Ale prý to ani není na léčbu, že odejde sám, že by se léčil, jen kdyby mě to bolelo.
V dalším cyklu jsem měla asi tři dny výtok, divný, zapáchající, vypadalo to jako by ten zánět odešel, prootože od té doby mám klid a pak jsem byla i na UTZ a tam nic nebylo a byla jsem tam zrovna 18DC, kdy mi dr řekla, že právě proběhla OVU, že tam mám volnou tekutinu, což by souhlasilo, měla jsem zrovna v ty dny plodný hlen a ráno než jsem byla na UTZ jsem cítila bolest jako při prasknutí vajíčka při OVU. Sex byl pak večer, tzn zhruba už to bylo 12hod po OVU..ale hlen mi zmizel až na druhý den a druhý den už jsem měla uzavřený i čípek…
Ted k věci…od 27DC, tedy 9DPO špiním, ale opět minimálně, není to snad ani na intimku a trvá to dodnes..tedy 13DPO a už je to pět dnů. Test z ranní moči negativní…Jsem tedy 31DC, kdy už by měla být menzes a nic :nevim:
Můžu ještě doufat?? Nebo co to špinění znamená, když jsem tedy OVU měla a sliznice byla prý na UTZ i normálně hezky vysoká :nevim:
A kdyby to takto pokračovalo dál, co s tím? Mám jít na vyvolávačku nebo to nechat být uplně???
Přijde mi to usměvné, protože dokud jsme se nesnažily, měla jsem MS jako hodinky a bez problémů a najednou toto :-)zánět si myslím, že už nemám, nic tomu nenapovídá…Dnes už se nerozjede, nic tomu nenapovídá, většinou se mi rozjíždí ráno, tak možná zítra třeba…
Omlouvám se za román, ráda bych si pokecala, at se mi to čekání, co bude trochu zkrátí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1338
17.5.17 12:15

@Tea.30 Ahoj, já měla tohle přesně teďka v Květnu. Normálně špiním tak 2-3 dny před MS až se mi to rozjede v MS a cykly mám +-32 dní. Teď jsem 27 DC začala špinit, ale opravdu jen kapičky, jak říkáš ty, a špinila jsem celkem 5 dní pořád stejně malinko. Pak 3 dny nic, sucho a už jsem se skoro radovala, že by to mohlo vyjít. 34DC jsem zkusila těhu test a negativní a hned následující den MS dorazila :cert: :zed:
Takže tě nechci zklamat, třeba to u tebe vyšlo, ale podle mě 31DC už by něco bylo vidět, alespoň dušík. Ale dokaď MS nedorazí, je furt naděje. Každopádně bych na vyvolávačku ještě nechodila a čekala. Já jednou měla MS až po 37dnech a to už jsem se taky skoro chystala radovat :?
A bereš jinak něco? Třeba to bylo něčím způsobené. Já právě v Dubnu začala pít kontryhel a fertipronu, tak jsem to trochu přičítala i tomu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
17.5.17 14:24

@Eví2 Moc děkuji za příspěvek, ráda si počtu jakýkoliv „příběh“ jak s dobrým tak špatným koncem :hug:
V prvním těhu žádný špinění nebylo, těhu jsem dokonce poznala podle čípku, který byl vysoko a jakoby obalený sliznicí, uplně jiný než kdykoliv jindy..
Ted spíš opravdu čekám, kdy se teda rozjede a jestli vůbec a nebude to nějaká porucha cyklu.
Nemyslím si, že by špinění značilo cokoliv pozitivního :,(
A pořád koukám do dnešního testu, jestli tam nevykoukám nějakýho ducha a samozřejmně jsem schopná jej tam vykoukat :mrgreen: Takže mi z toho akorát slušně hrabe :mrgreen: Tak doufám, že se to nějak brzy rozsekne…Jsem i unavená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
17.5.17 14:26

Jinak neberu absolutně nic a ani se nedělo nic, co by mi to mohlo tak rozhodit, akorát ten dribný zánět, o kterém jsem psala…ale ten by už měl být opravdu pryč, tak nevím…Večer jdu na cvičení, chodím každou středu, takže třeba i to mi pomůže a rozjede se to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1338
17.5.17 14:28

@Tea.30 Hele mě bylo dokonce i lehce nevolno, ale nakonec z toho nic nebylo. Ale šance ještě furt je, já být tebou tak další test zkusím tak za 2 dny a uvidíš. Ale u mě prostě špinění takhle pozdě už značí, že se to nepovedlo :? Ale můžete to být u tebe jinak :nevim:
Jinak klidně hod fotku testíku, kdyby sis nebyla jistá, zda tam je duch nebo ne, zkusím tam něco vykoukat :mrgreen: :lol:
A jinak můžeš i k nám do skupiny snažilek (snažení 2017), tam si hodně předáváme naše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
17.5.17 14:37

@Eví2 Test fotit nemá smysl, za první nemám zrovna nejmodernější mobil, který by to dobře rozlišil a za druhý dá se to zkoumat fakt jedině naživo a myslím si, že toho ducha by nikdo kromě mě neviděl :mrgreen: S dcerou jsem měla ducha tak, že to nebylo potřeba zkoumat, byl naprosto jasný :mrgreen: a testovala jsem 29DC, takže myslím, že prostě už je to ztracený :,( když jsem 31DC
Já mám zase pocit nafouklýho břicha :mrgreen: To jsem měla při prvním těhu, myslela jsem, že to na mě od začátku všichni poznají, vyskočilo mi hned břicho, ale viditelný pro ostatní bylo nakonec tak od toho 3m…
Zkusím pohledat vaši skupinu…I bych uvítala třeba srovnání prvního těhu a dalších, jestli už po prvním porodu to tělo reaguje jinak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1338
17.5.17 14:40

@Tea.30 Jasný, přidej se k nám je to Snažení 2017 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
17.5.17 14:42

@Eví2 Poslala jsem žádost tak snad správně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama