14+4 tt či 15?

Anonymní
12.12.22 09:43

14+4 tt či 15?

Ahojky, dneska jsem byla na odběrech a sestra byla tak hodná a domluvila mi s doktorem první snímek. Což jsem ráda. Teď k věci, dostala jsem průkazku a tam mám napsáno 14+4. Můžete mi prosím vysvětlit jak se to počítá? :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10925
12.12.22 09:44

14+4= 15. týden tehotenstvi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2748
12.12.22 10:01

14+4 je ukončený 14. týden a probíhající 15. týden. Pak záleží jak si to váš dr píše. Už sem se setkala, že nějaký dr jel podle ukončených týdnů a jiný podle probíhajícího. Já vždycky říkala ten probíhající.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6061
12.12.22 10:15

Ukončených 14 týdnů a 4 dny k tomu, tzn. probíhající 15. týden.
Počítá se od prvního dne poslední menstruace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2748
12.12.22 10:26

@Whitedog taky je možný, že se velikostí bude mimčo lišit a bude se počítat podle ultrazvuku :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty