Lačná co je to?

17
11.12.22 13:15

Lačná co je to?

Ahoj, mám takový hloupý dotaz. Psala jsem už v jedné diskuzi, že mi gynekolog potvrdil těhotenství a jsem ve druhém měsíci. Když jsem tam byla, tak mi dal kartičku ve které mám termín kdy k němu jít a napsané „Lačná".
Může mi prosím vysvětlit co ta lačná je a co se tam bude dít? :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5936
11.12.22 13:17

Nejíst a moc nepít, asi bude brát krev.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3741
11.12.22 13:17

Od půlnoci nic nejíst a nepít. Pak až po vyšetření.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
11.12.22 13:17

Nemas tam jit nenajezena? Treba kvuli nejakym testum?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
11.12.22 13:17

To znamena, ze mas byt nalacno = nenajezena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9833
11.12.22 13:18
@Daniela36 píše:
Ahoj, mám takový hloupý dotaz. Psala jsem už v jedné diskuzi, že mi gynekolog potvrdil těhotenství a jsem ve druhém měsíci. Když jsem tam byla, tak mi dal kartičku ve které mám termín kdy k němu jít a napsané „Lačná".
Může mi prosím vysvětlit co ta lačná je a co se tam bude dít? :oops:

Lačná znamená, že předtím nesmíš jíst. Pokud je to na ráno/dopoledne, tak poslední jídlo večeře a pak už jenom čistá voda. Bude ti brát krev na nemoci, cukr a další.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9833
11.12.22 13:22

@mamule42 @Švédka87 Pít samozřejmě ano, když bude dehydratovaná, tak ta krev blbě poteče a navíc to může zkreslit některé výsledky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
11.12.22 13:28

Pít ano, ale vodu, neoslazený bylinkový čaj atd. Ne kávu, mléko, sladké pití. A ani ne ovocný čaj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4509
11.12.22 13:44

Když máš například ráno odběr krve, tak od půlnoci nesmíš pít (jen vodu), jíst a hlavně nesmíš ani kouřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
11.12.22 14:06

To bude kvůli krvi, nesmíš od půlnoci jíst a pít max čistou vodu. Bude to kvůli cukru, aby to nezkreslilo výsledky, já se takhle omylem ráno napila čaje a musela sem na krev znovu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11795
11.12.22 15:48

Lačná je divný, znám „nalačno“ = s prazdným žaludkem, nenajezená. Být ženou, beru si to osobně, protože „lačnit“ znamená i toužit. Kdyby mi to holky nevysvětlily, myslel bych si, že mě zve gyndař na rande.

„Byla lačná po nových lodičkách.“ A já momentálně lačním po Schwarzwaldu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty